Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 26.06.2018

Tesla’nın bir süredir Türkiye pazarına girme planları vardı. Bunu da, geçtiğimiz dönemde açıklamışlardı zaten. Görünüşe göre, şirket sözünde durmayı planlıyor. Zira Tesla, Türkiye için iş ilanlarını LinkedIn üzerinden duyurdu. Bununla da kalmadı, ülkemizde açılacak olan ilk mağaza hangi şehir içerisinde olacak sorusuna yanıt getirdi. LinkedIn aracılığıyla da birçok alanda iş ilanları yapıldı. Bu haberimizde de, bu konular hakkında detay vereceğiz sizlere.

Tesla, Türkiye için iş ilanları ve mağaza açılacak şehir duyurusu yaptı

Tesla, ilk mağaza açacağı şehir olarak İstanbul’u seçti

Öncelikle, Tesla’nın bizleri hangi şehirde karşılayacağı konusuna açıklık getirelim. LinkedIn aracılığıyla paylaşılan iş ilanlarında, açılacak olan mağazanın, Türkiye’nin en önemli şehirlerinden biri olan İstanbul’da yer alacağı belirtiliyor. Bu mağazada çalıştırılmak üzere, 7 alanda iş için LinkedIn üzerinden ilan verildi. Listeye şöyle bir göz gezdirdiğimizde ürün uzmanı, satış danışmanı, mağaza yöneticisi, servis asistanı, parça danışmanı, servis danışmanı ve servis teknisyeni iş ilanları ile karşılaşıyoruz.

Ünlü markanın kurucu ortağı ve üst yöneticisi olan Elon Musk, Türkiye içerisindeki ilk mağaza açılışına katılacağını, Twitter üzerinden paylaşmış olduğu, “Ülkenizi seviyorum ve kişisel olarak açılışta orada olacağım.” gönderisi ile duyurmuştu zaten. Satışa sunulacak ilk araç, muhtemelen Model 3 olacaktır. Böylesi bir zekayı ve markayı ülkemizde ağırlıyor olmak, bizleri fazlasıyla sevindiriyor. Şirket için açılan iş ilanlarına LinkedIn üzerinden göz gezdirebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.