Team Sonic Racing için yeni oynanış videosu yayımlandı

Team Sonic Racing için yeni oynanış videosu yayımlandı

Team Sonic Racing ile de böylece daha yakından tanışmış olduk.

SEGA ekibi, Team Sonic Racing için yepyeni bir oynanış videosu yayımladı. Yayımlanan video ile, oyun içerisinde bizlere sunulacak olan yeni ve farklı özellikleri görmek mümkün. Gösterilen oynanış elementleri ile birlikte, oyunun bizlere arcade ve hızlı yapıya sahip oyunlardan neler sunacağını da böylece öğrenmiş olduk. Tabii, sadece bununla kalmadık, aynı zamanda Team Sonic Racing sunacağı grafikler ve karakterler hakkında da bilgi edinmiş olduk.

Team Sonic Racing ile eski günlerimizi anımsayacağız

Team Sonic Racing ile henüz tanışma fırsatı elde edemediyseniz, sizlere biraz da oyundan bahsedelim. Hemen yukarıda bulunan oynanış videosunda görebildiğiniz üzere, bizlere Sonic serisinin hızlı ritmini bir yarış oyunu olarak sunmaya hazırlanan bir yapım kendisi. Oyuncular, seçebilecekleri 3 çeşit yarışçı ile birlikte, kendilerine öz tarzı belirleyecek. Aynı zamanda, seçilebilir araç çeşitleri de, bu konuda oyunculara bir hayli faydalı olacak.

12 kişilik yarışlara şahitlik edeceğimiz Team Sonic Racing içerisinde, aynı ekranda 4 kişi oynayabilecek. Tıpkı eski tarz yapımlar gibi yani. Hem çevrim içi, hem de çevrim dışı oyun modları bulunuyor olacak. Ayrıca, birçok oyuncuya ulaşabilmek için de, mobil platformlar olan Android ve iOS dışındaki platformlarda boy gösterecek. Daha spesifik olmak gerekirse Team Sonic Racing’i PS4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC üzerinde göreceğiz. Tam bir çıkış tarihi belirtilmemiş olsa da, oyunun bu kış bizlerle buluşacağını biliyoruz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın