Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 24.09.2018

Günümüzün sürekli yükselen fiyatlarını tartışmaya bile gerek yok muhtemelen. Oyuncu ekipmanları ve oyun fiyatları almış başını gidiyor. Oyuncu kitlesi olarak fazlasıyla canımız sıkkın durumda bu konuda. Fakat, artan bu fiyatlar oyuncuların oyunlarını oynamalarına engel olur mu dersiniz? Biz, sizin yerinize cevap verelim. Elbette engel olmaz. Her ne kadar şartlar zorlaşmaya başlasa da, illa bir çözüm bulunur. Bu haberimizde de, Playstore ve Overgame sayesinde PS4 oyunlarını ve Razer oyuncu ekipmanlarını nasıl taksitle alabileceğinizden bahsedeceğiz.

Razer oyuncu ekipmanlarını ve PS4 oyunlarını taksit taksit satın almak mümkün

Haberimizin en sonunda sizleri 2 adet liste bekliyor. Bu listelerden 1.'si, PS4 oyunlarını listeliyor. Listede bulunan Marvel's Spider-Man, Detroit: Become Human, God of War ve Gran Tourismo Sport Standart Plus Edition oyunlarının hepsi, sizin seçeceğiniz taksit imkanları ile satın alınabilir durumda. Elbette, oyunculara sunulan tek fırsat PS4 oyunları değil. Aynı zamanda, taksitle Razer oyuncu ekipmanlarını da satın alabilirsiniz.

Kendinize Razer oyuncu ekipmanları alarak kendinizi şımartmak istiyorsanız, Playstore ve Overgame tarafından sunulan fırsatlar tam size göre demektir. Razer Abysus V2, Razer Deathadder Elite, Razer Goliathus Chroma ve Razer Goliathus Speed Terra Extended, Playstore üzerinde taksitle oyunculara sunuluyor. Zaten ürünün sayfalarında nasıl satın alabileceğiniz detaylı bir şekilde anlatılmış. Hazır böyle bir fırsat varken kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

PS4 Oyunları

Razer Oyuncu Ekipmanları

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.