Artık taksitle PS4 oyunu satın almak da mümkün

Artık taksitle PS4 oyunu satın almak da mümkün

12 aya varan taksit imkanı ile PS4 oyunları ve Razer oyuncu ekipmanları satın alabilirsiniz.

Bugün, sizleri artan PS4 oyun fiyatları haberleri ile biraz boğduk, bunun farkındayız. Fakat, bu durum karşısında elimizden gelen bir şey yok ne yazık ki. Her ne kadar PS4 oyun fiyatları bir hayli yüksek olsa da, bu oyunları oynamak isteyen de bir sürü oyuncu bulunuyor. Peki, bu durumda ne yapmalı bu oyuncu? Oyunları mı bıraksın? Elbette hayır. Playstore ve Overgame tarafından oyuncular için gerçekten müthiş olduğunu belirtebileceğimiz imkanlar sunulmaya başlandı. Zira, artık taksitle PS4 oyunu satın almak da mümkün oldu.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Artan fiyatlara karşı taksitle PS4 oyunu satın alma çözümü

Hemen aşağıda sizlerle 2 kategoride birtakım bağlantılar paylaştık. Marvel’s Spider Man başta olmak üzere, Detroit Become Human, God of War, Gran Tourismo Sport Standard Plus Edition, an itibari ile Playstore üzerinden de satın alınabilir durumda. Bildiğiniz üzere, Playstore kullanıcıları, satın aldıkları ürünü taksitle satın almak gibi bir özelliğe de sahipler. Sadece PS4 oyunlarından ibaret değil elbette bu kıyak. Zira, ilerleyen süreç içerisinde listeye çok daha fazla oyun da eklenecek.

Eğer kendinize Razer oyuncu ekipmanı arıyorsanız fakat fiyatlar bir hayli can yakıcı geliyorsa, Playstore ve Overgame tarafından sunulan imkanlar bu konuda da el uzatıyor. Razer Abysus V2, Razer Deathadder Elite, Razer Goliathus Chroma ve Razer Goliathus Speed Terra Extended da, Playstore üzerinde satılmaya başlanılan ürünler arasında yer alıyor. Playstore üzerinden ürününüzü satın aldığınızda, size verilen kodu Overgame üzerinde kullanmanız gerekiyor.

PS4 Oyunları

Razer Oyuncu Ekipmanları

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.