Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 28.12.2022

Gösterim öncesi önemli bir promosyonun parçası olarak, The Super Mario Bros. Movie içinden oyuncaklara McDonald's'taki Happy Meal'lerde erişilebiliyor. Dahası, bugün çeşitli Super Mario Movie karakter seçeneklerine dayanan çeşitli oyuncaklar mevcut. Ancak, daha önce sızan bilgiler bu oyuncaklardan bazılarının tasarımını göstermişti, yani bu oyuncakları ilk kez görmüyoruz. Resmi film fragmanları yayınlandıktan sonra insanlar sette bir karakter gördüklerinde şok olabilirler. Çünkü aslında çok fazla açıklama yapmadılar.

Super Mario Movie içinde olacağı düşünülmeyen karakter, Luma

Bu kişi Luma ya da daha doğru bir ifadeyle genel olarak bir Luma. Super Mario Bros. Movie fragmanları özellikle Luma'lara odaklanmadı. Hatta bu kampanyaya kadar filmde olduklarını açıkça belirtmediler. Luma'lar sıklıkla Rosalina ile ilişkilendiriliyor ki Rosalina da filmin hiçbir fragmanında yer almayan bir figür.

Promosyon bu hafta başladığından beri McDonald's, The Super Mario Bros. Movie'deki oyuncaklarını tanıtıyor. Ancak Luma'lar paylaşılan reklamlarda vurgulanmadı. Yine de Luma heykelciğinin kendisi meşru. Aşağıda bulabileceğiniz Nintendo Merch Central gibi hesaplar onu filmle ilgili diğer öğelerle birlikte sergiledi.

Yukarıdaki tweet'te de belirtildiği gibi, kampanyanın şu andan itibaren Ocak ortasına kadar Amerika Birleşik Devletleri'nde devam etmesi bekleniyor. McDonald's İngiltere'nin oyuncak reklamına göre kampanya 7 Şubat'a kadar sürecek. Dolayısıyla nerede olduğunuza bağlı olarak bu işbirliğinin bitiş tarihi farklı olacaktır.

Bu reklam kampanyası, The Super Mario Bros. Movie'nin orijinal çıkış tarihi 2022 tatil sezonunda bir süre için belirli olmasına rağmen başlamış gibi görünüyor. Hiçbir zaman belirli bir çıkış tarihi almadı. Ancak başlangıçta Nisan 2023'e ertelenmeden önce bu zamanlarda gelecekti. Bu nedenle, McDonald's kampanyasının gecikmeye rağmen başladığını görüyoruz. 7 Nisan'da The Super Mario Bros. Movie sinemalarda gösterime girecek. Bundan sonra, Ekim 2023'te Netflix'te yayınlanacağı iddia ediliyor.

Ayrıca, sizler için hazırladığımız DC filmleri izleme sırası rehber yazımıza da göz gezdirmenizde fayda olacaktır. Dahası, Netflix kodları yazımızı da beğenebilirsiniz. Tabii, Marvel izleme sırası yazımıza da göz gezdirmeyi kesinlikle unutmamanızda fayda olacaktır. Zira, onca filmi sizler için listeledik ve sıraladık. Dahası, olay örgüsünden de ufaktan da olsa bahsettik. Şimdiden, herkese iyi seyirler dileriz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.