Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 11.02.2023

Şu zor günlerde bizlere yardımcı olan şirketler ve isimler oldukça fazla. Fakat, Starbucks ekibi, son zamanlarda sosyal medyanın baskısını hissediyordu. Starbucks, deprem konusunda yardım ettiğini, baskılardan sonra duyurdu. Verdikleri bilgilere göre, zaten sahadalarmış. Fakat, insanların dikkatini çekmemiş. İnanıp inanmamak tamamen size kalmış bir şey elbette. Fakat, insanların fark etmemiş olması da muhtemel. Zira, sosyal medyadan daha önce duyuru yapmadılar.

Starbucks deprem için yardım ettiğini ve etmeye devam edeceğini duyurdu

Starbucks, "Elbette oradaydık, oradayız, olmaya da devam edeceğiz." dedi. Ardından, 4 adet görsel paylaştı. Paylaştıkları görsellerde de açıklamalar var. İlk görselde, "Elbette oradaydık, oradayız, olmaya da devam edeceğiz." yazıyor. 2. görselde, "Elbette oradaydık. Hepimizin ortak acısına bir nebze çare olabilmek için daha ilk günden itibaren deprem bölgesinde, toplanma alanlarında, diğer illerdeki yardım toplama merkezlerindeydik." dediler.

Paylaştıkları 3. görselde, "Elbette ilk amacımız bunu duyurmak olmadı. Bu acıyı yüreklerinde hisseden herkes gibi biz de önceliğimizi organize olmaya, bir an önce bölgeye ulaşmaya, faydalı olmaya ayırdık. Bu yüzden sessiz kaldık, ama durmadık." dediler. Son görselde ise, "Elbette orada olmaya devam edeceğiz. Tüm çalışanlarımızla, Türkiye ve global ofislerimizle, partnerlerimizle, sağladığımız yardım malzemeleriyle, nakdi yardımlarımızla, bölgede zor durumda olan herkesi misafir etmeye çalıştığımız mağazalarımıla, ulaşabildiğimiz herkese bir damla sıcaklık verebilmek için tum acımızla, tüm gücümüzle çalışmalaya devam etmeye kararlıyız." dediler.

Starbucks ekibinin deprem için yardım ettiklerini duyurduğu bu gönderinin altına birçok yorum geldi. Yorumların çoğu, baskıdan sonra böyle bir açıklama yapmaları ile ilgili oldu. İnsanların bir kısmı inanmadı. Bu yüzden, kendilerine inanıp inanmamak da tamamen sizin kararınız. Şimdi, Starbucks ekibinin deprem ile mücadele konusundaki yardım duyurusu dışında bir hatırlatmamız var.

Geçmiş olsun

Kahramanmaraş başta olmak üzere tüm Türkiye'yi yasa boğan bu acı olayda hasar alan bölgeler için, sitemizde ve kardeş sitelerimizde AFAD ile ilgili bağış yapabileceğiniz reklamlar olacaktır. Eğer nasıl yardım edeceğiniz konusunda bir fikriniz yoksa, bu reklamlara göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Ayrıca, En iyi 5 ücretsiz mobil VPN uygulaması rehber yazımızı tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda, şu dönemde lazım olacak uygulamalardan bahsettik. Bu sayede, kolayca erişim sağlamanız mümkün olacaktır. Sonra, En iyi 5 ücretsiz PC VPN uygulaması rehber yazımızı da tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda da, bugünlerde yardımcı olacak uygulamalardan bahsettik. PC üzerinden VPN kullanmak isteyenler için önemli tavsiyeler var. Ardından da, Türkiye içerisinde VPN kullanmak yasak mı sorusuna yanıt getirdik. Şu günlerde, birçok kişinin aklındaki kesinlikle önemli bir soru. Biz de, bu sorunun cevabını araştırdık ve sizler için anlattık. Umarız ki, her birinin faydası olur. Starbucks ekibinin deprem ile mücadele konusundaki yardım duyurusu yazımız bitmeden önce 3 tavsiyemiz daha var.

Şu anda, hep film yazıları yazmış gibi duruyoruz. Fakat, sitemizde birçok başlıkta yazı mevcut. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.