Star Wars Jedi Fallen Order hakkında yepyeni bilgiler var

Star Wars Jedi Fallen Order hakkında yepyeni bilgiler var

Star Wars Jedi Fallen Order oynanış görüntüleri bugün gösterilecek. Gösterim saati de verildi.

Star Wars denildiğinde, bildiğiniz üzere akan sular durmaktadır birçok oyuncu için. Bu haberimize konuk olan Star Wars serisi, oyuncuları sevindirecek cinsten. Günün ilerleyen süreçlerinde, kendisi ile ilgili çok daha fazla bilgi alacağımız Star Wars Jedi Fallen Order, bu haberimize konuk oluyor. Serinin devam oyunu olan Star Wars Jedi Fallen Order hakkında önemli bilgiler verildi ve işin daha da iyi kısmı, verilmeye de devam edilecek. Dilerseniz, lafı daha fazla uzatmadan konu ile ilgili detaylara geçelim.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Star Wars Jedi Fallen Order hakkında daha fazla bilgi gelecek

Star Wars Jedi Fallen Order için önemli bir isim olan Blair Brown, hemen yukarıda sizlerle paylaşmış olduğumuz Twitter gönderisinde, haberimize konuk olan yapım hakkında önemli bilgiler verdi. Bu bilgilerden en önemlisi, Star Wars Jedi Fallen Order içerisinde bir çoklu oyuncu modu ile karşılaşmayacak olmamız olması olsa gerek. Zira, EA gibi bir şirketin imzasını taşıyıp da çoklu oyuncu modu bulundurmayan pek bir oyun bulunmuyor. Sanıyoruz ki, hikaye modunun ne kadar işe yaracağını test edecekler. Umarız ki, kesinlikle pişman olmazlar böylesine güzel bir adım karşılığında.

Star Wars Jedi Fallen Order hakkında verilmiş olan bir diğer bilgi ise, günümüzün en büyük sorunlarından bir tanesi konusunda oldu. Verilen bilgilere göre, Star Wars Jedi Fallen Order içerisinde bir mikro ödeme seçeneği bulunmayacak. Aslında, mikro ödeme seçeneğin bulunmuyor olması gayet mantıklı. Sonuçta, hikaye modu odaklı bir oyun olacak kendisi. Fakat, şöyle bir düşündüğümüzde, hikaye modu odaklı olup da mikro ödeme bulunduran oyunların da var olduğunu anımsıyoruz.

Haberimize konuk olan yapım hakkında verilen bir diğer bilgi de, oyunun hazırlanmakta olduğu oyun motoru oldu. Verilen bilgilere göre, Star Wars Jedi Fallen Order içerisinde Unreal Engine 4 oyun motorunun gücünü hissedeceğiz. Frostbite oyun motoru ile karşılaşmıyor olmamız şaşırttı. Bakalım, sonuç nasıl olacak? Ayrıca, Star Wars Jedi Fallen Order hakkında daha fazla bilgi de gün içerisinde verilecek. EA ve Respawn tarafından ilk oynanış görüntüleri, Türkiye saatleri ile bugün akşam saat 21:30’da oyuncuların beğenisine sunulacak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR


Star Wars Jedi: Fallen Order
Star Wars Jedi Fallen Order inceleme    Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.