Star Wars Jedi Fallen Order çıkış tarihi bilgisi verildi

Star Wars Jedi Fallen Order çıkış tarihi bilgisi verildi

Ayrıca, oyun motoru ile hazırlanmış video da gösterildi.

Bildiğiniz üzere, geçtiğimiz gün sizlerle Star Wars Jedi Fallen Order isimli bir yapım hakkında haberimizi paylaşmıştık. Paylaşmış olduğumuz haberimizde, Electronic Arts ve Respawn ekiplerinin ellerinden gelmekte olduğunu dile getirmiş, daha da önemli bilgiler vermiştik. Bu önemli bilgilerden biri de, oyunun alıştığımızın aksine, çoklu oyuncu modu odaklı olmayacağı, tam tersine hikaye modu odaklı olacağı ile ilgiliydi. Tabii, haberimizin asıl konusu ise, Star Wars Jedi Fallen Order için ilk görüntülerin gösterilecek olmasıydı. Tam olarak öyle de oldu. Hatta, dahası da yapıldı ve Star Wars Jedi Fallen Order çıkış tarihi bilgileri de verildi. Önce, hemen aşağıdaki video ile sizleri baş başa bırakalım.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Star Wars Jedi Fallen Order çıkış tarihi 15 Kasım 2019

Eğer yukarıda sizlerle paylaştığımız videoyu izlediyseniz, haberimize konuk olan diğer detaylara geçebiliriz demektir. Respawn ve Electronic Arts ekiplerinin Star Wars Jedi Fallen Order çıkış tarihi bilgisini paylaştığını da dile getirmiştik. Ekipler tarafından verilen bilgiler, Star Wars Jedi Fallen Order çıkış tarihi olarak belirlenmiş günün 15 Kasım 2019 olduğu yönünde oldu. Yani, bulunduğumuz 2019 yılının sonlarına doğru, muhteşem görünmekte olan Star Wars Jedi Fallen Order ile karşı karşıya kalacağız.

Haberimize konuk olan Star Wars Jedi Fallen Order videosunun önemli bir özelliği de, bu fragmanın oyun motoru ile hazırlanmış olması. Yani, her ne kadar oyun içerisinde birebir olarak bu grafiklerle karşılaşmayacak olsak da, muhtemelen bunlara yakın bir görsellik ile karşılaşacağız. Tabii, birebir bu grafiklerle karşılaşma ihtimalimizi de yok değil. Bu durum, tamamen Respawn ekibinin ellerinde bulunmakta. Zaten, gelecek günlerde daha fazla Star Wars Jedi Fallen Order ile ilgili görsel ve video göstereceklerdir. Bizleri tam olarak neyin beklediğini daha iyi görebiliriz.

Her ne kadar, daha önceden sizlere Star Wars Jedi Fallen Order hakkında bilgi vermiş olsak da, hatırlatma amacıyla birkaç bilgiden bahsetmekte fayda var. Sonuçta, önceki haberimizi kaçırmış olan takipçilerimiz de olabilir. Haberimize konuk olan yapım, Unreal Engine 4 oyun motorunu kullanmakta. Frostbite oyun motorunu, EA tarafından desteklenen bu oyunda görmeyeceğiz demek oluyor bu. Ayrıca, oyun çoklu oyuncu modu değil, hikaye modu odaklı bir yapım olarak karşımıza çıkmakta. Bir başka önemli detay da, oyun içerisinde mikro ödeme özelliğinin bulunmayacak olması.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Star Wars Jedi: Fallen Order
Star Wars Jedi Fallen Order inceleme    Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.