Menü
https://leadergamer.com.tr/guardians-of-the-galaxy-vol-3-onaylandi/

Star Wars Battlefront II

Yapımcı DICE
Dağıtımcı Electronic Arts
Tür
Çıkış Tarihi 17 Kasım 2017

Star Wars Battlefront II için EA Access ve Origin Access çıkış tarihleri verildi

Bir EA klasiği yine. Oyuncular farklı bir şey düşünmemeli.


Xbox One platformunda EA Access olarak geçen, PC platformunda ise Origin Access olarak geçen EA Games’in aylık ücretli oyun platformu, birçok EA oyununda, oyunculara farklı avantajlar sağlıyor. Mesela çıkışını gerçekleştirecek olan oyunları, o oyunu satın almasanız bile belli bir saat boyunca oynayabiliyorsunuz bu iki sistemden de. İşte bu avantaj, Star Wars Battlefront II oyununda da kullanılacak. Hatta bugün Star Wars Battlefront II için EA Access ve Origin Access çıkış tarihleri bile verildi.

Star Wars Battlefront II için EA Access ve Origin Access çıkış tarihleri verildi

DICE ekibinden gelen açıklamaya göre, 9 Kasım 2017 tarihinde, bu iki sistemde de oyunun kapıları açılacak ve oyuncular, bu yeni oyunu deneyimlemeye başlayabilecek. Fakat konu hakkında ne yazık ki başka detay bulunmuyor. Mesela bu deneme süreci kaç saat sürecek, çoklu oyuncu modu veya senaryo modu açık olacak mı? Sisteme erken giren oyunların genellikle deneme süresi 10 saat olduğu için, bu oyunda da aynı sistem kullanılabilir ve oyuncular, oyun çıkmadan 1 hafta önce, oyunu toplam 10 saat boyunca istediği gibi deneyebilir.

EA Access ve Origin Access sistemlerinde genelde oyunlara herhangi bir limit koyulmuyor. Bu yüzden 10 saat boyunca büyük bir ihtimalle oyuncular tam oyuna erişim sağlayacak. Ayrıca bu 10 saatte kaydettiğiniz ilerlemelerinizin hepsi, oyunu resmi olarak satın aldığınız zaman da taşınacaktır sizle birlikte. Böylece 10 saatlik emeğiniz boşa gitmeyecektir. Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, en iyi PlayStation 4 oyunları listemize, “Yeni Windows 10 oyun modu nasıl kullanılır? Nasıl çalışır? Ne işe yarar?” başlıklı yazımıza ve FIFA 18 hakkında bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz.

Kaan GEZER Editör