Star Trek Online için 13. sezon çıkış tarihi verildi

Star Trek Online için 13. sezon çıkış tarihi verildi

13. Sezon – Escalation, oyuncuları Tzenkethilerden hızla yaklaşmakta olan bir tehdidi bertaraf etmeleri için bir göreve gönderiyor

Oynaması ücretsiz MMORPG’lerin önde gelen yapımcısı Perfect World Entertainment Inc. ve Cryptic Studios, Star Trek Online 13. Sezonu Escalation’ın duyurusunu bugün yaptı. Klasik Star Trek serisi temelinde kurgulanan oynaması %100 ücretsiz MMORPG’deki macera, 25 Nisan’da PC’ler için ve daha sonraki bir tarihte de konsollar için yayınlanacak olan sıradaki güncellemeyle tüm hızıyla sürüyor. 13. Sezon – Escalation, oyuncuları antik kökenlerini yeniden keşfetmeleri ve Tzenkethilerden hızla yaklaşmakta olan bir tehdidi bertaraf etmeleri için Lukarilerle birlikte bir göreve gönderiyor. Star Trek Online’ın en yeni güncellemesi, destansı Tzenkethi Savaşı olay örgüsünü sürdürürken yepyeni Savaş Oyunları sistemini de müjdeliyor. Bu sistemde oyuncular, çekişmeli PvE senaryolarında ekipler hâlinde birbirleriyle yarışıyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Star Trek Online için 13. sezon çıkış tarihi verildi

13. Sezon – Escalation, oyuncuyu önceleri soyutlayıcı bir yaklaşım izleyen Lukarilerin nereden geldiklerini keşfedeceği bir yolculuğa çıkarıyor. Ve geçmiş vatanlarını keşfettikçe, yeni gelen Tzenkethi filosuyla yüzleşmek zorunda olduklarını görüyorlar. Oyuncular, devam eden hikâye örgüsüne ek olarak, tamamıyla yeni Savaş Oyunları sistemine de katılabilecek. Bu tür kuyruk, beş kişilik iki ekibin çekişmeli PvE senaryolarında, hem karada hem de uzayda kafa kafaya savaşmalarına olanak tanıyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Oyuncuları eşit bir oyun sahasında tutmak adına, benzer becerilere sahip oyuncuları aynı maçta eşleştirecek yeni bir Oyuncu Potansiyel sistemi getiriliyor. Savaş Oyunları sisteminde, ilk kez sınıflara özgü gemi ve kaptan teçhizatı bulunan yeni bir de şöhret olacak. Kaptanlar, herhangi bir sınıftan kazandıkları yeni teçhizatı karıştırıp eşleştirebilecek ve uzmanlaşma imkânı da elde edecek. Yeni Savaş Oyunları sistemini tamamlaması için, kara ve uzay savaşlarında tam bir yeniden dengelemeye gidilerek kaptanlar becerilerini veya gemilerini donatırken hangi seçimi yaparlarsa yapsınlar, bunun yanlış bir seçim olmaması sağlandı.

unnamed (2)

Star Trek Online, oynaması ücretsiz devasa çok oyunculu çevrimiçi bir oyundur. Oyuncular, bir Federasyon yıldız gemisinin Kaptanı olarak kendi kaderlerini kendileri tayin edebilir, bir Klingon Savaşçısı’na dönüşebilir ve galaksinin uzak köşeleri boyunca İmparatorluğu şampiyonluğa taşıyabilir veya bir Romulan Republic Warbird komutanı olarak Romulan mirasını yeniden inşa edebilirler.

Star Trek Online’da oyuncular popüler Star Trek evrenindeki simgeleşmiş yerleri ziyaret edebilir, keşfedilmemiş yıldız sistemlerine uzanabilir ve yeni uzaylı türleriyle iletişime geçebilirler. Star Trek Online, şu anda PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında sunulmaktadır.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Mass Effect: Andromeda inceleme yazımıza veya Halo Wars 2 inceleme yazımıza göz atabilirsiniz. Yakın zamanda resmi duyurusu gerçekleştirilmiş olan Destiny 2 hakkında bildiğimiz her şeye de mutlaka göz atmanızı öneriyoruz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.