Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Furkan Yılmaz, Editör Yazım tarihi: 12.03.2021

Life is Strange hayranları, Square Enix’in 18 Mart 2021 Perşembe günü yapacağı ve yeni duyurulan etkinliğin bir parçası olarak, serinin bir sonraki oyununa bir göz atabilecekler. Etkinlik, Türkiye saati ile 20.00’da başlayacak. Etkinlik içerisinde Life is Strange 3, veya adı her ne olacaksa, dışında birçok oyun daha kendisine yer bulacak. Outriders, Balan Wonderland ve hatta Marvel’s Avengers oyunlarıyla ilgili duyurular da yapılacak.

Yeni Life is Strange oyununun yanı sıra birçok oyun gösterilecek

Crystal Dynamics, Marvel’s Avengers ile ilgili haberler verecek. Bu haber Spider-Man’dan tutun, Marvel’s Avengers’a eklenecek yeni kahramanın gösterimi bile olabilir. Şu anlık, kesin bir bilgimiz yok. Crystal Dynamics’in yanı sıra, Square Enix de Tomb Raider serisinin 25. yıldönümüne özel planlarını açıklayacak. Etkinlikte yer alanlar arasında, kardeş şirket Taito’dan bir dizi yeni duyuru, 2020 Aralık ayında duyurulan Just Cause mobil oyununa bir bakış ve büyük ölçüde beğeni alan oyunların arkasındaki stüdyo, Square Enix Montreal’den yeni mobil projelerle ilgili bilgiler yer alacak.

Square Enix Montreal stüdyosuna ayrı bir parantez açmak gerekirse; Hitman Go, Tomb Raider Go, ve Deus Ex Go oyunlarının bu stüdyonun elinden çıktığını hatırlatmamız yeterli olacaktır. Square Enix, etkinlik duyurusunu Twitter üzerinden bir paylaşımla yaptı. Eğer etkinliği takip etmek istiyorsanız, 18 Mart 2021 Perşembe günü Square Enix’in Twitch veya Youtube kanalını takip edin. Unutmayın, etkinlik Türkiye saati ile 20.00’da başlayacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.