Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 11.06.2018

E3 2018 etkinlikler dolu dolu geçiyor ve geçmeye de devam ediyor. Bu sefer sıra Square Enix ekibinde ve onlar da pek boş bir etkinlik olmasını istemiyorlar gibi görünüyor. Sunumlarına Shadow of the Tomb Raider ile giriş yapmayı tercih eden ekip, bizleri daha en baştan fazlasıyla heyecanlandırmayı başardı. Eğer heyecanımıza ortak olmak ve paylaşılan videoları izlemek isterseniz, kendisi sizleri haberimizin en sonunda bekliyor.

Square Enix ekibi, Shadow of the Tomb Raider ile giriş yaptı

Square Enix, Shadow of the Tomb Raider ile güzel bir giriş yapmayı başardı

Bizlere Shadow of the Tomb Raider’ın en başlarını gösteren video, oyunun ne kadar tamamlanmış olduğunu fazlasıyla gösteriyor. Bu da, elbette bir an önce oyunu elimize alarak bir an önce deneme isteği uyandırıyor içimizde. Hemen aşağıdan, oyunun bizlere nasıl bir başlangıç sunacağını gösteren videoları izleyebilir ve fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Umarız ki, en az başları kadar heyecanlı bir oyun ile karşı karşıya kalırız. Muhtemelen, ilerleyen günlerde çok daha detaylı oynanış bilgileri ile karşılaşırız. Fakat, o zamana kadar elimizde olan oynanış görüntüleri bu kadardan ibaret.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.