Sony, Xperia XZ2 veya Xperia XZ2 Compact alana, PlayStation 4 veya PlayStation VR veriyor

Sony, Xperia XZ2 veya Xperia XZ2 Compact alana, PlayStation 4 veya PlayStation VR veriyor

1 taşta 3 kuş resmen.

PlayStation oyun konsolu ailesi ile bizlere önemli oyunları sunarak beğenimizi kazanmış olan Sony’den muhteşem bir kıyak var. Fakat, bu seferki haberimizin asıl konuğu oyun konsolları değil. Bildiğiniz üzere, Sony  şirketi aynı zamanda başka alanlarda da ürünler sunuyor. Bunlardan biri de, akıllı telefonlar ve bu haberimiz de tam olarak akıllı telefonlar ile ilgili. Hem de, ünlü şirketin yolda olan amiral gemisi Xperia XZ2 ve Xperia XZ2 Compact modelleri, haberimizin konuğu. Tabii, bir de PlayStation 4 ve PlayStation VR var. Olay karışık gibi, değil mi? Daha fazla meraklandırmadan anlatalım öyleyse.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Sony, Xperia XZ2 veya Xperia XZ2 Compact alana, PlayStation 4 veya PlayStation VR veriyor

Sony, Xperia XZ2 veya Xperia XZ2 Compact ön siparişi verene, sürüsüyle hediye veriyor.

Eğer aklınızda şirketin yolda olan telefonu Xperia XZ veya Xperia XZ2 Comact almak gibi bir plan varsa, haberlerimiz sizi sevindirecek demektir. Zira, eğer telefonlardan herhangi birine ön sipariş verirseniz, sizlere 2 farklı paket sunuluyor. Seçiminize bağlı olarak da, PlayStation 4 veya PlayStation VR sahibi olabiliyorsunuz. Henüz bir PlayStation 4 sahibi değilseniz, konsolun bulunduğu paketi seçerek, hem konsola, hem de Gran Turismo Sport oyununa sahip olabiliyorsunuz.

Diyelim ki, elinizde konsol zaten halihazırda mevcut. Bu durumda da, PlayStation VR Starter Pack sahibi olmanız mümkün. Bütün bu hediyelerin üstüne, Sony bir hediye daha sunuyor. Herhangi bir ekstra ücret ödemeden, 12 aylık PlayStation Plus üyeliği de, tamamen sizin olabilir. Haberimizde belirtmiş olduğumuz hediyeler, sizleri şimdiden büyülemeyi başardıysa eğer, hemen en yakınınızdaki Sony bayiliğinden ön siparişinizi verebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.