Sony E3 2019 etkinliklerinde basın toplantısı düzenlemeyecek

Sony E3 2019 etkinliklerinde basın toplantısı düzenlemeyecek

Sony'nin aklından neler geçiyor dersiniz?

Sony ekibi, gündeme bomba gibi düşen bir haber ile karşımıza çıktı. Sony tarafından verilen bilgilere göre ekip gelecek yıl düzenlenecek olan E3 2019 etkinliklerinde bir basın toplantısı düzenlemeyecek. Ayrıca, yine Sony ekibi tarafından verilen bilgilere göre etkinlik esnasında alışageldiğimiz bir alanları bulunmayacak. Yani, oyuncular sıraya girerek E3 2019 etkinlikleri esnasında PlayStation konsollarında yolda olan yapımları deneme fırsatı elde edemeyecek. Şirketi yakından takip etmekte olan birçok oyuncu için büyük bir hayal kırıklığı olsa da, 2020’de geleceği söylenilen yeni PlayStation konsoluna hazırlık içerisinde oldukları da söylentiler arasında bulunuyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Sony ekibi, E3 2019 etkinliklerine neden gelmeyecek?

Game Informer ile konuşan Sony ekibi, “Endüstri ilerledikçe Sony Interactive Entertainment da topluluğu karşılayacak yeni yollar aramaya devam ediyor. PlayStation hayranları, bizim için dünyalar demek ve biz her zaman yenilikçi olmak, farklı düşünmek ve oyuncuları tatmin etmek için yeni yollar denemek istiyoruz. Sonuç olarak, 2019 yılında E3 etkinliklerine katılmama kararı aldık. 2019 yılında topluluğumuzun karşısına çıkacak yeni ve bilindik yollar keşfediyoruz ve planlarımızı sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.” şeklinde bir açıklamada bulundu.

E3 2019 etkinlikleri esnasında, etkinlik alanının çevresinde bir yerlerde de Sony alanı göremeyeceğiz ne yazık ki. EA Play gibi etkinlikler göremeyeceğiz yani. Sony ekibinin E3 2019 etkinliklerinde neden yer almayacağı konusunda internet üzerinde birtakım söylentiler dolanmakta. Fakat bu söylentiler arasından bizleri en çok umutlandıran ise, PlayStation ekibinin 2020 yılında çıkaracakları söylentisi dolanan yeni konsolları ile ilgili hazırlıklar peşinde olduğu oldu. Sony’nin tam olarak aklından ne geçiyor, şu aşamada bilmek pek mümkün değil. Yani, bekleyip görmekten başka pek bir çaremiz yok ne yazık ki.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.