Sniper Ghost Warrior Contracts 2 geliştirme aşamasında

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 geliştirme aşamasında

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 geliştirme aşamasında olsa da yakında yeni bilgiler öğreneceğiz gibi görünüyor.

Yakın bir tarihte bizlerle buluşmuş olan Sniper Ghost Warrior Contracts’tan sonra CI Games ekibi şimdi de Sniper Ghost Warrior Contracts 2 üzerinde çalıştığını açıkladı. CI Games ekibinin başında bulunan Marek Tyminski, Sniper Ghost Warrior Contracts 2 geliştirme aşamasında dedi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Marek Tyminski, “Sniper Ghost Warrior Contracts 2 üzerindeki çalışma tam gaz devam ediyor. Bir çıkış tarihi vermek için henüz çok erken ama bu yıl çıkmayacak da diyemem. Seriyi yapan ekip tecrübeli insanlardan oluşuyor, bu sebeple de işin gelecek aşamaları tahmin edilebilir. Bir şeyler plan üzerine ilerliyorken bir şeyler planlamak ve tepki vermek daha kolay.” diyerek konu hakkında açıklama yaptı.

Yolda olan yapım, hem serinin hayranları hem de yeni oyuncular için albeni sağlayacak özelliklerle gelecek. Önceki yapıma göre daha fazla gelişmenin bulunacağının da altı çizildi. Bölge olarak ise, yepyeni bir yer olacağı söylendi. Hem konsollar hem de PC platformu için çıkacak olan yapım için üretim bütçesi, bir önceki oyuna göre daha düşük. Yani, fiyat olarak da uygun bir oyun bizlerle olabilir.

Marek Tyminski, aynı zamanda Lords of the Fallen 2 isimli oyunlarının geliştirilmesinin düzgünce devam ettiğini belirtti. Dahası da, CI Games ekibinin Sniper Ghost Warrior Contracts satışlarından memnun olduğunu söyledi. Her ne kadar Sniper Ghost Warrior Contracts 2 geliştirme aşamasında olsa da, bu yıl oyun hakkında daha fazla şey öğreneceğimizi söylemek mümkün.


Sniper Ghost Warrior Contracts 2
   Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.