Sniper Ghost Warrior Contracts, CI Games tarafından duyuruldu

Sniper Ghost Warrior Contracts, CI Games tarafından duyuruldu

Sniper: Ghost Warrior serisi tüm hızıyla devam ediyor.

Gizliliği seven oyuncuların bir numarası olan Sniper: Ghost Warrior serisi, yepyeni bir oyun ile oyuncuların karşısına çıkacak. Serinin yeni üyesi Sniper Ghost Warrior Contracts, CI Games tarafından yapılan bir duyuru ile birlikte detaylarıyla ortaya çıktı. Geliştiriciler, oyunun temasına dair soruları yanıtlamanın yanı sıra bir de çıkış tarihi aralığını bizlere sundular.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Sniper Ghost Warrior Contracts, bir sonraki CI Games oyunu olacak.

Sibirya topraklarında geçecek olan Sniper Ghost Warrior Contracts çevreye oldukça önem veren, detaylara hakim olmanızı isteyen bir oyun olacak. Çevreye önem vereceğini söylesek de, bir önceki oyun olan Sniper Ghost Warrior 3 gibi açık dünya bir yapıya sahip olmayacak. Serinin klasikleşmiş görev yapısını sürdürmesi planlanan yeni oyunda, görevleri gerçekleştirmek için farklı yollar izleyebileceksiniz.

Birinci hedefiniz ve yan hedeflerinizin bulunduğu görevler alacak, bu görevleri kendi oyun stilinize uygun bir biçimde tamamlamaya çalışacaksınız. Her görevin sonunda başarınıza göre oyun içi para kazanmanız ve bununla kendinizi geliştirebilmeniz mümkün olacak. CI Games’ten yapılan açıklamaya göre, Sniper Ghost Warrior Contracts her bir görevi tekrar oynamanızı sağlayabilecek kadar dinamik bir yapıya sahip olacak.

Açık dünya bir yapıya sahip olmak yerine köklerine geri dönen Sniper Ghost Warrior Contracts, oyunculara beklediklerini verecek gibi duruyor. Her ne kadar oyunun arkasındaki isim CI Games tarafından açıklanan bilgiler kısıtlı olsa da bu sonuca ulaşabiliyoruz. Sniper Ghost Warrior 3’ün oldukça eleştirilmesinin ardından geliştiriciler işi şansa bırakmayacak ve oyuncuları dinleyecektir.


Sniper Ghost Warrior Contracts
   Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın