Sniper: Ghost Warrior 3 çok oyunculu modlara kavuşuyor

Sniper: Ghost Warrior 3 çok oyunculu modlara kavuşuyor

Keskin nişancı tüfeklerinizi hazırlayın.

Oyun dünyasında en çok bilinen iki keskin nişancılık oyunu serisinden birisi olan Sniper: Ghost Warrior serisinin son oyunu için yeni çok oyunculu modların geleceği açıklandı. 26 Ocak 2018 tarihinde gelecek bir güncellemeyle, oynamaya mümkün hale gelecek olan çok oyunculu 3 mod, farklı bir oynanış keyfi vaat edecek. Açık dünya ortamında, Sniper (Keskin nişancı), Ghost, (Gizlilik ağırlıklı) ve Warrior (Savaşçı) olarak oyuncunun savaş stiline göre tecrübe puanları kazandıran Sniper: Ghost Warrior 3 oyununun, çok oyunculu modlarında kazanılan özellikler sayesinde oyunculara çeşitlilik sunacağı beklenmekte.

Sniper: Ghost Warrior 3 çok oyunculu modlara kavuşuyor

CI Games firması tarafından geliştirilen Sniper: Ghost Warrior 3 oyununa eklenecek olan çok oyunculu modlar; Bounty Hunter, Sharpshooter ve Classic Team Deathmatch isimlerine sahip. Bounty Hunter, son zamanlarda yoğun ilgi çeken hayatta kalma ve kaynak kullanımları ögelerini ön plana çıkaracak. Sharpshooter modu, oyuncuların reflekslerine dayanan, vuruş kabiliyetlerini önemseyecek bir mod olarak tanımlanırken, Classic Team Deathmatch modu ise çok oyunculu hemen her oyunda bulunan, oyunculara yabancılık çektirmeyecek derecede tasarlandı.

26 Ocak 2018 tarihinde gelecek güncellemeyle, Sniper: Ghost Warrior 3 oyununa eklenecek çok oyunculu modlar dışında, 6 yeni harita, değişik özelliklere sahip 10 yeni silah, haritanın çeşitli noktalarında farklılık gösteren kıyafetler içeren 15 yeni karakterin de oyuna ekleneceğini belirtelim. Sniper: Ghost Warrior 3 oyunu CryEngine ile tasarlanmış ve 25 Nisan 2017 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için satışa sunulmuştu. Son olarak da belirtelim, oyunun çoklu oyuncu modu için yayımlanan tüm görsellere, hemen aşağıdaki galeriden sizler de göz atabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın