Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 27.02.2024

Skull and Bones, Ubisoft’un geliştirdiği ve yayınladığı, açık dünya korsanlık oyunudur. Oyuncular, 18. yüzyılda Hint Okyanusu’nda korsan elebaşı olmak için yelken açarlar. Oyun, eşli, tek oyunculu ve çapraz platform çok oyunculu modlara sahiptir. Oyun, 16 Şubat 2024 tarihinde PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X/S için piyasaya çıktı. Skull and Bones, yıllar süren geliştirme sürecinin ardından nihayet oyuncuların beğenisine çıktı. Elbette, oyunu denemek isteyen de birçok oyuncu var. Bu durumda, insanın aklına, "Skull and Bones ücretsiz mi?" sorusu geliyor. Sonuçta, Skull and Bones bedava ise, kolay bir şekilde oyunu oynayıp tecrübe etmek de mümkün olacaktır. Biz de, bu yazımızda tam olarak bu soruya yanıt getireceğiz. Hazırsanız, şimdi detaylara geçelim.

Skull and Bones Ücretsiz mi?

Bu sorunun cevabı, evet ve hayır. Oyunu satın almadan önce deneme imkanı veren Ubisoft, ücretsiz deneme sürümünü tüm platformlara kalıcı olarak getirdi. Oyunculara 8 saatlik oyun süresi veren bedava deneme sürümü, Skull and Bones içerisindeki tüm içeriklerine sınırsız erişim sunuyor. Fakat, sadece 8 saatiniz olduğunu da unutmamanız gerekiyor. Ücretsiz deneme süresince yaptığınız ve kilidini açtığınız her şey kaydediliyor ve tam oyunu satın almaya karar verirseniz oyunda mevcut oluyor.

Skull and Bones Nasıl Bir Oyun?

Skull and Bones, oyunculara korsanlık yapmanın tüm yönlerini sunan bir aksiyon rol yapma oyunudur. Oyuncular, geniş açık dünyayı keşfettikçe zalim korsan avcılarıyla, ölümcül deniz yaratıklarıyla, öngörülemeyen hava şartlarıyla, tehlikeli asi dalgalarla, doğaüstü tehditlerle ve çok daha fazlasıyla yüzleşirler. Oyun çıkar çıkmaz üretebileceğiniz 10 farklı gemiyi keşfedip yelken açabilirsiniz. Her bir geminin, kişisel oyun tarzınıza uygun eşsiz avantajlara sahip olduğunu unutmayın. Kötü şöhretinizi artırın ve kaynakları açarak daha riskli kontratlar alma şansı elde edip ekipmanlarınızı geliştirin. Oyunla ilgili daha fazla detayı Skull and Bones inceleme yazımızda bulabilirsiniz.

Skull and Bones, eşli oynanabilen bir oyundur. Oyuncular, kanunsuz denizlerde ister tek başına ister arkadaşlarıyla veya diğer iki oyuncuyla yelken açabilir, paylaşılabilir sözleşmeleri ve ödülleri bölüşebilirler. Oyun, her sezon yeni mücadeleler ve özellikler sunan, sürükleyici bir dünyanın parçası olmanızı sağlıyor. Oyun, ayrıca çapraz platform çok oyunculu modu da destekliyor. Bu sayede, farklı platformlardaki oyuncular birlikte oynayabiliyor. Bu konudaki detayları da Skull and Bones crossplay ile ilgili yazımızda bulmanız mümkün.

Skull and Bones Bedava Nasıl İndirilir?

Skull and Bones’u indirmek için, öncelikle oyunu satın almanız veya ücretsiz deneme sürümünü indirmeniz gerekiyor. Oyunu satın almak için, Ubisoft Store veya Epic Games Store gibi resmi platformları kullanabilirsiniz. Oyunun fiyatı, 70 dolar olarak belirlenmiştir. Oyunu satın aldığınızda, oyunun tüm içeriklerine sınırsız erişim hakkı kazanırsınız.

Ücretsiz deneme sürümünü indirmek için, Epic Games Store üzerinden Skull and Bones - Ücretsiz Deneme ürününü sepetinize ekleyip, ödeme yapmadan tamamlayabilirsiniz. Ardından, Epic Games Launcher uygulamasını açıp, kütüphanenizden Skull and Bones - Ücretsiz Deneme oyununu seçip, indir butonuna tıklayabilirsiniz. Oyunu indirdikten sonra, oynamaya başlayabilirsiniz. Ücretsiz deneme sürümü, size 8 saatlik oyun süresi verir. Bu süre içinde, oyunun tüm içeriklerini deneyebilirsiniz. Süreniz bittiğinde, oyunu satın almanız gerekecektir.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.