Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 26.08.2022

Ubisoft, yakında çıkacak korsan oyunu Skull and Bones'un PC özellikleri, anti-hile yazılımı ve sunucu durumu hakkında bilgi verdi.

Oyunda 4K HDR, deniz savaşları sırasında giriş gecikmesini azaltmaya yardımcı olmak için sınırsız fps, ışın izleme yoluyla görüntü yükseltme, DLSS ve FSR ve gelişmiş giriş ayarları bulunacak.

Oyunu tek başınıza oynayabilseniz de, açık denizlere başkalarıyla birlikte yelken açmak isteyebilirsiniz. Bu amaçla Ubisoft, Infamy seviyenize ve PvP tercihinize göre sizi sunuculara yerleştiren bir eşleştirme sistemi uyguladı. Ayrıca rahatsız edici davranışlarda bulunanları rapor edebilir veya engelleyebilirsiniz.

Modüler yedekliliğe sahip fiziksel oyun sunucuları ve bulut sunucuları, bekleme sürelerini sınırlandırmak için yüksek aktivite artışlarında birbirlerini desteklemek üzere birlikte kullanılacaktır. Kuzey ve Güney Amerika, Avrupa, Asya, Güney Afrika ve Okyanusya'da Ubisoft'a özel sunucu siteleri bulunacak.

Hile karşıtı çözümlerde Ubisoft, herhangi bir hile kullanılmış ve tespit edilmişse ilk suçta oyuncuları kalıcı olarak yasaklayacak olan BattlEye'ı kullanacak. Skull and Bones 8 Kasım'da Ubisoft ve Epic Oyun Mağazaları aracılığıyla PC'de ve Amazon Luna, PS5, Stadia ve Xbox Series X/S'de yayınlanacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.