Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 03.11.2022

Sherlock Holmes The Awakened Remake için ilk resmi oynanış fragman çıktı. Oyun, tamamen Unreal Engine ile elden geçti. Bu yüzden Sherlock Holmes The Awakened, son teknoloji görseller ve animasyonlar sunmayı vaat ediyor. Sherlock Holmes The Awakened, genç Sherlock Holmes'un Londra'ya yerleştikten sonra ilk büyük davasını üstlenmesini anlatıyor. Oyun için çıkan fragmanı da hemen aşağıda sizlerle paylaştık. Dilerseniz, direkt olarak fragmana göz gezdirebilirsiniz. Sonra, biz de oyunun ne özelliklerle geldiğini anlatalım.

Sherlock Holmes The Awakened Remake ilk fragman ile karşımızda

Şimdi fragmanı sizle paylaştığımıza göre, oyundan da bahsedelim. Fakat, oyunun detaylarına geçmeden önce, Frogwares ekibinin çıkış tarihi hedefinden de bahsedelim. Verilen bilgilere göre Sherlock Holmes The Awakened Remake isimli bu oyunun, 2023 yılının başlarında çıkması hedefleniyor. Daha spesifik olmak gerekirse, 2023 yılının ilk çeyreği. Ne yazık ki, ay olarak bir çıkış tarihi hedefi vermediler. Fakat, geriye pek bir zaman kalmadığı da kesin. Şimdi, özelliklerden bahsedelim:

  • H.P. Lovecraft tarafından hayal edilen Cthulhu Mitosunu araştırın ve insan kavrayışının ötesinde Eldritch dehşetleriyle yüzleşin.
  • Hiçbir mantıklı açıklaması olmayan sorulara cevap ararken yaklaşan delilikle savaşın.
  • Sizi Londra'daki ünlü Baker Sokağı'na, İsviçre'deki tekinsiz bir akıl hastanesine, tehlikeli Louisiana sulak alanlarına ve daha fazlasına götürecek ipuçlarını bulun.
  • 2008'deki oyunun yeniden tasarlanması: Unreal'da sıfırdan yeniden inşa edildi Engine ile geliştirilen The Awakened, modern grafikler ve animasyonlar, genişletilmiş bir hikaye, çok sayıda yan görev ve benzersiz delilik oyunu da dahil olmak üzere yeni mekanikler sunuyor.
Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.