Nixxes Software, Shadow of the Tomb Raider için NVIDIA ile çalışıyor

Nixxes Software, Shadow of the Tomb Raider için NVIDIA ile çalışıyor

Oyunun PC sürümü, deneyimli bir geliştiricinin ellerinde.

Nixxes Software, Shadow of the Tomb Raider’ın PC sürümü için NVIDIA ile birlikte çalışıyor. Serinin önceki oyunlarından süregelen bu ortaklık, PC sürümünün oyuncuların beklentilerini donanım uyumluluğu ile karşılanmasını da sağlayacaktır. Firma daha önce Tomb Raider: Definitive Edition, Rise of the Tomb Raider ve Deus Ex: Mankind Divided gibi oyunlarda da çalışarak deneyimliliğini ortaya koymuştu.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Shadow of the Tomb Raider Nixxes Software NVIDIA

NVIDIA serinin 2. oyununundan beri serinin PC sürümleri için çalışıyor. Oyunun PC sürümü üzerinde çalışan bir diğer firma da Nixxes Software. Eidos Software bu iki firmadan memnun kalmış olacak ki serinin yeni oyununda da aynı kadro ile çalışacak. NVIDIA ortaklığı ile, Eidos oyununda ekran yırtılması gibi sıkıntılar olmayan ve yüksek detay seviyesi içeren bir görsellik sunmayı amaçlıyor. Ayrıca bu ortaklık NVIDIA tarafından sağlanacak GeForce teknolojileri, GeForce Experience özellikleri ve Game Ready sürücü güncellemelerini de oyunun kullanımına sunacak.

Tomb Raider oyunlarında atmosfer her zaman çok önemli bir unsur olmuştur. Bu yüzden Eidos’un daha önceki oyunlarda da çalıştığı Nixxes Software ile yeniden çalışmayı tercih etmesi bu konuda önemli bir seçim. Oyunun daha önceki PC sürümlerinde başarılı olan bir firma ile yeniden çalışılacak olması, bu atmosferden bir şey kaybetmeyeceğimizin bir göstergesi. Ayrıca PC oyuncularının canını sıkan pek çok hata da NVIDIA desteği ile engellenecek gibi duruyor. Bu arada, Nixxes Software’ın daha önce Legacy of Kain ve serinin eski oyunlarında da çalışmış tecrübeli bir firma olduğunu da hatırlatalım.

Nixxes Software ve NVIDIA desteğiyle geliştirilen Shadow Of The Tomb Raider ne zaman çıkacak?

Shadow of the Tomb Raider 14 Eylül 2018 tarihinde PC, Xbox One ve PS4 için çıkacak. Tanıtım videosu ve konsept çalışmaları kısa bir süre önce ortaya çıkan oyun ile ilgili bildiğimiz diğer detaylar için sizi yazımıza davet ediyoruz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Shadow of the Tomb Raider
Shadow of the Tomb Raider inceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.