Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 17.10.2018

Tomb Raider serisinin daha ilk oyunlarından bu yana Lara Croft’u çıplak görmek için can atan bir kesim bulunuyordu. Hatta, serinin yine ilk oyunlarındaki Lara Croft’un, gizli kodlarla çıplak görülebileceği iddia ediliyordu ama öyle bir şey yoktu tabii ki de. Bu bahsettiğimiz olaylar, 2000 yılından bile önce oluyordu belki de. Fakat, yıl artık 2018 ve günümüz teknolojisi ile her şey mümkün neredeyse. Shadow of the Tomb Raider, teknolojinin kurbanı olmuş durumda. Zira, oyun için ilk cinsel içerikli mod çıktı bile. Haberimize konuk olan mod ile, Lara Croft karakterini çıplak görmek mümkün.

Shadow of the Tomb Raider için ilk cinsel içerikli mod çıktı

Yıllar boyunca büyük bir olay olan Lara Croft’un bedenini, 2018 yılının teknolojisi sayesinde çıplak olarak görmek mümkün. Special K moduna ihtiyaç duyan bu yeni cinsel içerikli mod, fonglee isimli bir mod geliştiricisi tarafından geliştirilmekte. Modun hala geliştirilmesi devam etmekte olduğu için, ilerleyen zaman içerisinde çok daha iyi sürümleri oyunculara sunulacaktır. Tabii, mod ile ilgili daha fazla bilgi vermeden önce 18 yaşındakileri haberimizden dışarı alalım.

Yorumlar kısmında, Shadow of the Tomb Raider için çıkan cinsel içerikli modun bağlantısını soracağınızın farkındayız fakat ne yazık ki bu bağlantıyı direkt olarak paylaşmamız pek de hoş olmaz. Fakat, nasıl ulaşabileceğiniz hakkında bilgi verebiliriz. Bildiğiniz üzere, günümüzde Google diye bir arama motoru bulunuyor. Bu arama motoru sayesinde ihtiyacınız olan bilgilere ve diğer şeylere ulaşabiliyorsunuz. Haberimize konuk olan, bizlere Lara Croft karakterini çıplak olarak gösteren modu da, Google üzerinde, “Shadow of the Tomb Raider fonglee Undertow” diye aratarak bulabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.