Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 03.09.2018

Shadow of the Tomb Raider, bildiğiniz üzere çok yakın bir tarihte bizlere sunulacak. Yakın dediğimiz tarih, bundan yaklaşık 11 gün sonrası. Tam olarak belirtmek gerekirse de, 14 Eylül 2018. O zamana kadar geçecek olan her günü iple çekerek geçireceğiz gibi görünüyor. Fakat, bunun anlamı, 14 Eylül 2018 tarihine kadar oyundan herhangi bir haber almayacağız demek değil. Zira, bu haberimizde de sizlerle paylaşmak istediğimiz önemli bir bilgi var. Hemen aşağıda görebileceğiniz Shadow of the Tomb Raider görselleri, genç Lara Croft içeriyor.

Shadow of the Tomb Raider içerisinde genç Lara Croft ile de tanışacağız

Hemen yukarıda bulunan görselleri incelemeye başladıysanız, az çok ne ile karşı karşıya olduğumuzu anlamışsınızdır muhtemelen. Shadow of the Tomb Raider içerisinde, genç Lara Croft ile de tanışacağız. Fakat, öyle standart bir tanışma olmayacak gibi görünüyor. Görsellerden yola çıkarak, Shadow of the Tomb Raider içerisindeki genç Lara Croft ile tanışmamızın, bizlere eski anılar olarak gösterileceğini söylememiz mümkün. Tabii, sadece görsellere bakarak bu kadarını söyleyebiliyoruz. Dahası için bir fikrimiz yok ne yazık ki.

Gerçekten merakla bekediğimiz Shadow of the Tomb Raider için, aslında daha önceden bir ön inceleme paylaşmıştık sizlerle. Eğer henüz göz gezdirmediyseniz, buraya tıklayarak ulaşacağınız ön inceleme sayfamızdan Shadow of the Tomb Raider ile ilgili önemli bilgiler edinebilirsiniz. Elbette Shadow of the Tomb Raider tam sürümü kadar bizleri heyecanlandıran hiçbir şey yok ve ön incelememiz de, tam oyun yanında koca bir hiç gibi kalabilir. Fakat o zamana kadar ne yazık ki bundan daha ötesini yapamayacağız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.