Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 29.08.2018

Square Enix ekibinin imzasını taşıyan Shadow of the Tomb Raider, günümüzün en çok beklenen oyunlarından bir tanesi olarak gösterilebilir kesinlikle. Bu durumu fırsat bilen Square Enix ekibi de, her geçen gün ile birlikte bizlere Shadow of the Tomb Raider hakkında yepyeni bilgiler veren videolar yayımlıyor. Daha önceden de birçok kez sizlerle Shadow of the Tomb Raider fragmanı ve oynanış videosu paylaşmıştık zaten. Bu haberimizde de durumun hala aynı olduğunu söylememiz mümkün. Bu seferki Shadow of the Tomb Raider fragmanı, bulmacalar ve mezarlar üzerinde duruyor.

Yeni Shadow of the Tomb Raider videosu, bulmacalar ve mezarlar üzerinde duruyor

Hemen yukarıda sizlerle paylaşmış olduğumuz Shadow of the Tomb Raider fragmanını izlemeye başladıysanız, Lara Croft'un neler ile karşılaşacağını görmeye başlamışsınız demektir. Zaten bizleri Shadow of the Tomb Raider içerisinde zorluklarla dolu bir hayatın beklediğini biliyorduk. Yayımlanan Shadow of the Tomb Raider fragmanları ile birlikte, bizlere Lara Croft'un geçirmekte olduğu sürecin ne kadar zorlu olduğunu göstermişlerdi.

Bu haberimize konuk olan Shadow of the Tomb Raider fragmanı içerisinde ise, Lara Croft'un karşılaşacağı zorlu bulmacalar ve mezarları görüyoruz. Fakat Shadow of the Tomb Raider çıkışı için heyecanlanmamıza bir engel olmuyor bu durum. Tam tersine, bizleri daha da heyecanlandırmayı başarıyor. Şimdi ise yapmamız gereken tek şey, 14 Eylül 2018 tarihini büyük bir sabırla beklemek. O zamana kadar da, Square Enix ekibinin Shadow of the Tomb Raider için yayımlayacağı videolarla idare edeceğiz artık.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.