Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 07.09.2021

Ubisoft'u başta Assassin's Creed, Watch Dogs, Rainbow Six Siege ve tabii ki Far Cry serisi ile biliyoruz. Bu oyunların çoğu birbirinin kopyası niteliğinde oyunlar olsa da hepsinin yeri biz oyuncularda ayrı. Ubisoft'un belli bir oyun formülü var. Ve bu formülü başlatan oyun Far Cry 3. Gelgelelim size güzel bir haberimiz var.

Far Cry 3 11 Eylül tarihine kadar bedava.

Bildiğimiz Far cry serisini bize tanıtan oyun Far Cry 3 bedava oldu. Ubisoft bizzat Far Cry 3'ün PC sürümünün şu anda ücretsiz olduğunu duyurdu. Oyuncular bu sayfayı ziyaret ederek oyunu bedava şekilde hesaplarına ekleyebilirler. Ubisoft Connect hesabınıza giriş yaptıktan sonra ve "Ubisoft Connect PC" logosunu seçerek oyunun ücretsiz kopyalarını talep edebilirler.

Oyun alındıktan sonra, oyuncunun Ubisoft Connect kitaplığında kalacak ve son tarih geçtikten sonra bile tamamen ücretsiz olarak oynanabilecek. Ancak oyunu oynamak için Ubisoft Connect uygulamasını bilgisayarınıza yüklemeniz gerekiyor. İndirme işlemini buradan yapabilirsiniz. Unutmayın teklif, 11 Eylül sabah 9:30'a kadar geçerli olacak.

Far Cry 3 nasıl bir oyun ?

Konu olarak Rook Adaları’nda geçen oyun Jason Brody ve arkadaşlarının hikayesini konu alıyor. Kabusa dönen yolculukların farklı bir tatta sunulduğu oyunda, kahramanlarımız, kendilerini köle ticaretinin tam ortasında bulurlar. Fidye karşılığında kaçırıldıktan sonra başlayan aksiyon dolu macera yaşayacaksınız. Jason olarak arkadaşlarınızı düşmanlarınızın elinden kurtardıktan sonra tek parça halinde adadan kurtulmaya çalışacağız. Adanın en büyük tehlikesi ise Vaas isimli karakter.

Far Cry 6 oyununun geldiğini de unutmayalım. Serinin son oyunu 7 Ekim günü piyasaya çıkacak. Çıkmadan önce bedava şekilde Far Cry 3'ü deneyebilirsiniz. Eğer beğenirseniz Far Cry 6'yı oynamanız için bir sebep yok. Çünkü oyunlar neredeyse birbirinin aynısı.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.