Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Ertuğrul Emanet, Editör Yazım tarihi: 13.12.2019

Piyasada çok fazla korsan temalı oyun olmamasından dolayı duyurulduğu ilk günden itibaren büyük ilgi odağı haline gelen Sea of Thieves için güncellemeler gelmeye devam ediyor.

Microsoft’un oldukça güçsüz olduğu özel oyunlar cephesindeki az ama öz temsilcilerinden biri olan Sea of Thieves ile işini bitirmeye niyeti yok gibi gözüküyor.

Son yapılan Festival of Giving isimli güncelleme ile oyundaki birçok sorunu düzelten geliştirici ekip bununla yetinmiyor.

Oyun mekaniklerinde yapılan düzeltmelerin yanı sıra son güncelleme ile eklenen yeni maceralar olduğundan da bahsediyor.

Oyunda uzun süreler geçirmiş oyuncuları sürprizlerin beklediğini de paylaşan geliştirici ekip, keşfedilmemiş adaları işaret ediyor.

Güncellemelere tam gaz devam edeceklerini de paylaşan Rare Games, Calendar of Giving isimli yeni bir güncellemenin yolda olduğunu da paylaşıyor.

Geliştirici ekip Calendar of Giving, isimli etkinlik ile oyunu günlük ödüllerin ekleneceğini de duyurdu.

Oyuncular tarafından büyük ilgi görmesi beklenen bu etkinliğin 13 Aralık 2019 ve 24 Aralık 2019 tarihleri arasını kapsayacağı da paylaşılan bilgiler arasında.

Festival of Giving güncellemesi ile oynanışın çok daha stabil hale geldiğini vurgulayan Rare Games, güncellemenin detaylarını da bizlerle paylaştı

Bu detaylar arasında en çok dikkat çeken iki düzeltme bulunuyor.

Bu düzeltmelerden ilki, oyundaki kılıç aksiyonunu çok daha rahat bir hale getirirken ataktaki oyuncuyla savunmadaki oyuncu arasındaki dengeyi düzenliyor.

İkincisi ise, oyunda karşılaşılan fırtınaları çok daha stabil hale getirerek oynanışa direkt olarak olumlu yönde etki ediyor.

Siz de bir an önce Festival of Giving güncellemesini indirip, korsanlığa yelken açabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.