Sea of Thieves Anniversary Update güncellemesi gösterildi

Sea of Thieves Anniversary Update güncellemesi gösterildi

Yeni oynanış özellikleri, keşfedilecek yerler ve daha nicesi yolda!

Sea of Thieves, geçtiğimiz günlerde 1 yaşını doldurdu. Rare ekibi ise, bunu kutlamak adına Sea of Thieves Anniversary Update güncellemesini duyurdu. Haberimizin detaylarına geçmeden önce, sizlere Sea of Thieves inceleme yazımızdan da bahsedelim. Sonuçta, üzerinden koca 1 yıl geçti ve oyunu unutmuş olabilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Eğer nasıl bir oyun olduğunu merak ediyorsanız, buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz inceleme yazımız sizlere yardımcı olacaktır. Eğer zaten oyunu biliyorsanız, detaylara geçelim. Fakat, detaylardan önce, sizleri hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz yeni Sea of Thieves Anniversary Update güncellemesi videosu ile baş başa bırakalım.

Sea of Thieves Anniversary Update dolu dolu geliyor

Yukarıda sizlerle paylaşmış olduğumuz Sea of Thieves Anniversary Update fragmanında dolu dolu içerikle karşılaşmaktasınız. Rare ekibi tarafından da mega güncelleme olarak adlandırılmakta zaten kendisi. Yeni PvP odaklı Arena modu ve Tall Tales: Shores of Gold isimli yeni Adventure modu, bu Sea of Thieves Anniversary Update güncellemesinde bizlere sunulacak.

Haberimize konuk olan yeni ve büyük Sea of Thieves Anniversary Update isimli güncelleme, 30 Nisan 2019 tarihinde oyuncuların beğenisine sunulacak. Şimdiden heyecanlanmaya başlayabilirsiniz. Zira, Rare ekibi tarafından verilen bilgilere göre, bunlar daha sadece fragman.

Yeni güncelleme ile birlikte, oyun içerisinde bizlere keşfedilecek yepyeni yerler de sunulacak. Sadece bununla kalmayacak, aynı zamanda sürpriz oynanış özellikleri de oyun içerisine eklenecek. Yani, oyuncuları koca bir içerik bombardımanı bekliyor Sea of Thieves Anniversary Update güncellemesi ile birlikte.


Sea of Thieves
Sea of Thieves inceleme    Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.