Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 17.08.2020

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege 5. Yıl Shadow Legacy Operasyonu, Ubisoft tarafından duyuruldu ve detaylandırıldı. Bu yeni operasyon ile birlikte, Tom Clancy’s Splinter Cell serisinden Sam "Zero" Fisher olarak tanıdığımız ve birçok oyuncunun fazlasıyla sevdiği karakter de geliyor. Öncelikle, hemen aşağıdaki videoyu izlemenizi tavsiye ederiz. Ondan sonra da detaylardan bahsedelim. Ayrıca, videoda Sam Fisher karakterinin Tom Clancy’s Rainbow Six Siege içerisinde neler yapacağından vesaire de bahsedildiğinin altını çizelim.

Sam Fisher dolu dolu özellikle Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyununda yer alıyor

Ubisoft, Sam Fisher hakkında, "Shadow Legacy Operasyonunda oyuncular, Sam Fisher'ı çift yöne matkaplı bir kamera olan yeni Argus Fırlatıcı cihazı ile donatılmış, Zero adlı bir Saldıran olarak yeniden keşfedebilecekler. Kameralar, yumuşak veya güçlendirilmiş duvarları, pencereleri ve kapakları delmek veya herhangi bir yüzeye yapıştırmak için fırlatılabilir. Saldıran, kameraya girdikten sonra duvarın arkasını görmek için kameranın görüşünü diğer tarafa çevirebilir. Her kamera, Savunanlara hasar vermek veya cihazları yok etmek için kullanılabilen bir lazer şarjı ile donatılmıştır. Sam Fisher ayrıca eşsiz silahı SC3000K ve yakın dövüş silahı Karambit ile geliyor." şeklinde bahsediyor.

Yine, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege 5. Yıl Shadow Legacy Operasyonu sadece Sam Fisher getirmiyor. Sam Fisher'a ek olarak, elden geçirilip yeniden tasarlanmış Köşk haritasını keşfedebilecekler. Ayrıca, oyunun 27 Ağustos 2020'den 4 Eylül 2020 tarihine kadar tamamen ücretsiz bir şekilde oynanabileceğinden de bahsedildi. Bu süre zarfı boyunca oyuncular, oyundaki tüm haritalara, oyun modlarına ve 20 ana Operatöre anında erişim ile tüm platformlarda Rainbow Six Siege topluluğundaki 60 milyondan fazla oyuncuya katılabilirler.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.