Menü
https://leadergamer.com.tr/activision-call-of-duty-infinite-warfare-2/

Grand Theft Auto V

Yapımcı
Dağıtımcı
Tür
Çıkış Tarihi
Grand Theft Auto Online , Rockstar Games 26 Nisan 2017 12:17

Rockstar Games, Grand Theft Auto Online oyuncularına $425,000 veriyor

Haydi yine iyisiniz sevgili Grand Theft Auto Online oyuncuları.


Rockstar Games, yeni yaptığı bir açıklama ile Grand Theft Auto Online oyuncularına $425,000 vereceklerini belirtti. Bu parayı oyun içerisinde alabilmek için, Mayıs 2017 tarihi içerisinde, herhangi bir günde oyuna girmek ve bankadan bu parayı çekmek. Rockstar Games neden böyle bir şey yapıyor, şu an bilmiyoruz fakat son günlerde yaşanan hile olayları, bunun arkasındaki sebep olabilir. Tabii bu hile olayları her ne kadar hesabınızdaki tüm parayı götürmüş olsa da, bedavadan gelen $425,000 kimseyi üzmez diye düşünüyoruz.

Rockstar Games, Grand Theft Auto Online oyuncularına $425,000 veriyor

Biraz önce bahsettiğimiz hile hakkında daha önce, “Son birkaç gündür oyuncular, oyunun forumu üzerinden birçok şikayette bulunuyor, Twitter üzerinden uyarılar yapılıyor ve tabii ki YouTube üzerinden de konu hakkında videolar yayımlanıyor. Şu an oyunun bu açığını kullanan hileciler, daha önce Grand Theft Auto Online içerisinde nadir arabalar çağırıyordu, oyunda olmayan objeleri haritaya ekliyordu ve buna benzer küçük hileler yapılıyordu. Bu hilelerin yapılmasını sağlayan 3. parti bir program, şimdi de oyuncuların, diğer oyunculardan para alabilmesini sağlıyor. Sizlerin de aşağıdaki videodan görebileceği gibi, CJ takma adına sahip bir oyuncu, video sahibi oyuncudan milyonlarca dolar alıyor. Sebebi ise, CJ oyuncusunun pasif moddayken öldürülmesi olarak gösteriliyor. Fakat video sahibi oyuncu, CJ rumuzlu karakteri hiç öldürmüyor.” demiştik.

Haberimiz, “Tüm yaşanan bu olaylar ardından, PlayStation 3 platformuna Grand Theft Auto V mod menüsü geliştiren Tustin, bir açıklama yaptı ve Grand Theft Auto Online üzerinde kullanılabilecek olan bu para açığının, mod menülerine çok az bir uğraş ile eklenebileceğini belirtti. Zaten bu hile durumlarını sadece PC, PlayStation 3 ve Xbox 360 üzerinde tehlikeli kılan durum da bu. Bildiğiniz üzere Xbox One ve PlayStation 4 üzerinde herhangi bir modlama bulunmuyor. Bu yüzden şimdiki nesil konsol kullanıcıları güvende.” şeklinde devam etmişti.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, en iyi PlayStation 4 oyunları listemize, Outlast 2 inceleme yazımıza ve Call of Duty: WWII için neden heyecanlanmamanızı söylediğimiz fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Kaan GEZER Editör