Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Batuhan Bolat, Editör Yazım tarihi: 01.05.2021

Resident Evil Re Verse Nisan 2021’in başlarında açık beta sürecine girmişti. Ancak Capcom birtakım olumsuzluklar nedeniyle açık betanın birkaç saat sonrasında tekrardan kapalı beta sürecine sokmak durumunda kalmıştı. Resident Evil serisinin 25. yılını kutlayan Resident Evil Re Verse, ölüm maçı rekabeti bulunduran altı adet oyuncuya kadar çevrimiçi bir deneyim sunmayı amaçlıyor. Ancak Resident Evil Re Verse çıkış tarihi birtakım olumsuzluklar nedeniyle ertelendi.

Resident Evil Re Verse çıkış tarihi 2021 yaz dönemine ertelendi

Resident Evil Village’in yanında ücretsiz bonus oyun olarak verilecek olan Resident Evil Re Verse serideki çeşitli karakterlerle oynamamıza olanak sağlıyor. Çok oyunculu aksiyon oyunu olarak çıkış yapacak olan Re Verse, 4 ila 6 kişi ile oynanabilecek. Yalnızca çevrimiçi olarak çıkış yapacağından Playstation 4 ve Playstation 5 konsollarında oynanabilmesi için Playstation Plus aboneliği gerekecek. Xbox One ve Xbox Series konsollarında da çevrimiçi servislerini kullanabilmeniz için Xbox Live Gold abonesi olmanız şart.

2021 yazına ertelenen Resident Evil Re Verse Playstation 4, Xbox One ve PC platformları için çıkış gerçekleştirecek. Playstation 4 versiyonu Playstation 5’te ve Xbox One versiyonu ise Xbox Series konsollarında oynanabilir olacak. 7 Mayıs 2021 tarihinde çıkacak Resident Evil Village’ı Playstation 5 için satın alırsanız Re Verse’ün Playstation 4 versiyonuna sahip olacaksınız ve Playstation 5 konsolunuzda oynayabileceksiniz. Eğer Resident Evil Village’ı Xbox Series için satın alırsanız Re Verse’ün Xbox One sürümüne sahip olacaksınız ve Xbox Series konsolunuzda oynayabileceksiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.