Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 08.10.2018

Yılların vazgeçilmez oyunlarından bir tanesi olarak gösterebileceğimiz Resident Evil serisinin yapımları, belli bir süre sonra tekrar elden geçirilip bize sunuluyor bildiğiniz gibi. An itibari ile Resident Evil 2 Remake geliştirilmekte ve 25 Ocak 2019 tarihinde de bizlerle buluşturulacak. Serinin önemli ve sevilen karakterleriyle tanıştığımız Resident Evil 2'nun tekrar yapılmış hali olan Resident Evil 2 Remake için yepyeni bir video yayımlandı. Yayımlanan video, 30 dakika uzunluğunda ve Resident Evil 2 Remake oynanış görüntülerini içeriyor.

Resident Evil 2 Remake bomba gibi olacak

Yukarıda sizlerle paylaşmış olduğumuz video, haberimizde daha önceden da bahsettiğimiz Resident Evil 2 Remake oynanış videosu. 30 dakika kadar sürmüş olan videoda, Claire Demo sürümü gösteriliyor. Tavsiyemizi soracak olursanız, Resident Evil 2'yu ilk defa tecrübe edecekseniz, izlemekten kaçınmanızı tavsiye ederiz. Tabii, zaten Resident Evil 2 Remake ile ne sunulacağını biliyorsanız sıkıntı yok. Zira, bilmediğiniz şeylerle karşılaşacağınızı hiç zannetmediğimizi belirtebiliriz.

Resident Evil 2 Remake, bizlere Leon S. Kennedy veya Claire Redfield ile oynama imkanı sunan bir yapım. Her iki karakter ile de, Racoon City'nin zombi istilasına neden uğradığının arkasındaki sebebi araştırıyoruz. Her iki karakter de farklı hikayeleri gösterse de, aslında birleştirince aynı hikaye daha fazla anlam kazanıyor. Haberimizde daha önceden de belirttiğimiz gibi, Resident Evil 2 Remake 25 Ocak 2019 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. O güne kadar sadece Resident Evil 2 Remake oynanış videoları ile idare etmemiz gerekiyor ne yazık ki.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.