Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 06.04.2019

Red Dead Redemption 2 daha çıkışını gerçekleştirmeden önce bile oyunun PC sürümü hakkında söylentiler bulunmaktaydı. 4Chan üzerinde Borderlands 3 ile ilgili doğru bilgi sızdırması ile tanınan kullanıcı, yepyeni bir bilgi daha sızdırmış gibi görünüyor. 4Chan kullanıcısı, Red Dead Redemption 2 PC çıkış tarihi ile birlikte çok yakında duyurulacağını dile getirdi. Sadece bu kadar ile kalmadı, duyurunun yapılacağı tarihi ve hatta Red Dead Redemption 2 PC sürümünün çıkış tarihi bilgilerini de verdi. Bunların üstüne durmadı, hangi mağazada yer alacağını da açıkladı. Son olarak da, Bungie ekibinin gelecek oyunlarından bahsedeceğini de dile getirdi.

Red Dead Redemption 2 PC çıkış tarihi çok yakın

Sizlere bahsini etmekte olduğumuz 4Chan kullanıcısına göre, Red Dead Redemption 2 PC sürümü 22 Nisan 2019 tarihinde duyurulacak. Hem de, Türkiye saatleri ile saat 19:00'da. Kullanıcı, Red Dead Redemption 2 PC çıkış tarihi hakkında da bilgi verdi. Söylediklerine göre, Red Dead Redemption 2 PC çıkış tarihi 9 Temmuz 2019 olarak belirlenmiş durumda. Şimdiye kadar hep iyi haber ile gittik.

Sırada, birçok oyuncu için kötü haber bulunuyor. Kullanıcının söylediklerine göre oyun Epic Games mağazasına özel olarak çıkacak. Tamamen Epic Games mağazasına özel olacak. Yani, belli bir süre sonra Steam üzerinde de yer almayacak. Bunun sebebi olarak da, Take-Two ekibinin Epic Games ile anlaştığını söyledi. Take-Two, ek paketlerden elde edilen gelirlerin tamamını elde edecek. Bunun yanı sıra Valve, %30 kesinti yapmakta.

Son olarak, Bungie ekibinin gelecek oyunlarının olduğunu ve bu durum ile ilgili olarak kötü haberlerinin bulunduğunu dile getirdi fakat üzerinden 2 gün geçmiş olmasına rağmen hala bir bilgi vermedi. Bu, Bungie ile ilgili haberini paylaşırken, 5 Nisan 2019 tarihini işaret etmişti fakat bugün, günlerden 6 Nisan 2019. 4Chan üzerinde biraz dolaştık ama hala bir şey bulamadık. Açıkçası, Bungie'nin gelecek oyunlarını da fazlasıyla merak ediyoruz. Kötü haberlerinin bulunduğunu dile getirdiğine göre, en fazla, yine Epic Games ile alakalı bir şeydir diye tahmin ediyoruz. Fakat, belli de olmaz. Ayrıca, haberimizde yer alan bütün bilgilerin, bir söylenti olduğunun altını özenle çizmekte de fayda var.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.