Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 25.10.2018

Merakla beklenen Red Dead Redemption 2 en sonunda oyuncuların beğenisine çıkıyor bildiğiniz üzere. Biz de, oyuncuları Red Dead Redemption 2 hakkında elimizden geldiği kadar bilgilendirmeye çalışacağız bu tarz yazılar paylaşarak. Red Dead Redemption 2 rehber yazılarımızdan bir tanesi olan Red Dead Redemption 2 hızlı seyahat özelliğini nasıl kullanabileceğinizi anlattığımız rehberimizle de bu serimize giriş yapıyoruz.

Red Dead Redemption 2 hızlı seyahat özelliğini kullanmak için ne yapmak gerekli?

Bildiğiniz üzere, Red Dead Redemption 2 büyük ve kapsamlı bir haritaya sahip. Yani, bol bol seyahat edeceksiniz demek oluyor. Fakat, eğer olur da at üzerinde bol bol seyahat etmekten sıkılırsanız, 2 farklı Red Dead Redemption 2 hızlı seyahat özelliği sizleri bekliyor olacak oyunda. Bu yöntemlerden ilki, bir bilet satın alarak trene atlayıp gideceğiniz yere ulaşmak. Bunun için de bir tren istasyonuna gitmeniz gerekiyor ve oradan bir bilet almanız gerekiyor. Gideceğiniz yeri de seçtikten sonra yolculuk başlasın.

Red Dead Redemption 2 hızlı seyahat yöntemlerinden bir diğeri de, kampınızda yapacağınız bir yükseltme ile oluyor. Kampınızın para kutusuna gidin ve hemen oradaki defteri kullanın. Ekibin diğer üyelerinin daha fazla katkıda bulunmasını sağlayan Dutch's lodgings geliştirmesini yapan. Bu, aynı zamanda harita yükseltmesini de açacak. Bu yükseltmeyi satın aldığınızda, kampınızın yerine göre farklı yerlerde belirebilecek bir haritanız olacak. Dutch geliştirmesi için 220 dolar, harita için ise 325 dolar harcamanız gerekiyor. Bunu en kolay halletme yöntemi de, ekibin ilk büyük soygunundan sonra yapmak olacaktır.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.