Realm Royale PS4 ve Xbox One kapalı betaya katılmak için yapılması gerekenler

Realm Royale PS4 ve Xbox One kapalı betaya katılmak için yapılması gerekenler

Konsollarda boy gösterecek başka bir Battle Royale oyunu.

Battle Royale türü oyun sektörü içerisine çok hızlı bir giriş yaptı. Öncelikle bir mod olarak başlayan bu akım, kendi türünü oluşturarak oyunlaştı. Minecraft içerisinde çevrim içi sunuculardan sonra Arma 3’e, oradan da H1Z1 gibi yapımlara sıçradı. Fakat herkes emindir ki Battle Royale’lar altın çağını iki kilit isim ile yaşadı. PUBG ve Fortnite. Hatta öyle ki Fortnite, tek başında bir hayatta kalma oyunuyken bu furyadan faydalanmak için Battle Royale modu tasarladı ve çok sevildi. O kadar sevildi ve popüler oldu ki, asıl üstüne çalışılan proje olan hayatta kalma oyunun esamesi okunmadı. Ardından mobil ve konsollarda da Fortnite oynanabilmeye başladı. Bu gelişmeler de Realm Royale PS4 ve Xbox One sürümlerine cesaret verdi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Realm Royale PS4 ve Xbox One kapalı betaya katılmak için yapılması gerekenler

Realm Royale PS4 ve Xbox One kapalı betaya katılmak için yapılması gerekenler

Battle Royale pastası bu kadar genişken elbette birçok geliştirici bu pastadan bir dilim almanın derdine düştü. Bu telaşı en iyi görebildiğimiz Battle Royale oyunu belki de Realm Royale. Hi-Rez Studios tarafından geliştirilen oyun zaten 5 Haziran 2018 tarihinde PC platformu için çıkış yapmış. Hi-Rez Studios bilmeyenler için aynı zamanda Smite, Paladins gibi oyunların da yapımcılığını üstelen stüdyonun bizzat kendisi. PC sürümünün çıkışından sonra Hi-Rez Studios’a Realm Royale PS4 ve Xbox One sürümleri hakkında çok soru soruldu.

İlk başlarda bu sorular cevapsız kalsa da yönetici yapımcı Roey Newbogh, “Oyunumuz ilk kez PC’lerde yayımlandığından beri sosyal medyada şu üç soru patlak verdi? Konsol? PS4? Xbox One? Bunlardan hangisinin gerçekten bir soru olduğuna dair emin değilim. Sorulardan çok talep gibi görünüyorlardı. Biz de topluluğumuzun Realm Royale’ın konsolda olmasını istediklerini biliyoruz ve önümüzdeki hafta bu testi başlatacağımızı duyurmaktan heyecan duyuyoruz.” dedi. Açıklamalardan da belli oluyor ki Realm Royale PS4 ve Xbox One sürümleri ısrarcı oyuncular sayesinde var olacak.

Realm Royale PS4 ve Xbox One beta sürümlerine nasıl katılınır?

  • Realm Royale’nin resmi internet sitesine giriş yapın.
  • Ana sayfa üzerinde Realm Royale PS4 ya da Xbox One için beta davetini göreceksiniz. Konsolunuzu seçin.
  • Konsolunuzu seçtikten sonra karşınıza çıkacak ekranda elektronik posta adresinizi ve ülkenizi girin. 13 yaşından büyük olduğunuzu ve kullanım şartlarını onayladığınızı bildiren kutucuğa tıklayın.
  • Başvurunuz değerlendirmeye alınmış olacak. Bundan sonra yapacağınız tek bir şey kalıyor. O da elektronik postanızı kontrol etmek ve kapalı beta daveti alıp almadığınızı incelemek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.