Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 20.02.2021

Nintendo 64 kullanmış ve oyunlarını oynamış olan oyuncular, Rare ekibinin çok yakından tanırlar. Şimdilerde Sea of Thieves’in arkasındaki şirket olarak bilinseler de, Nintendo 64 konsolunun en efsane oyunlarını çıkarmış olan bir ekiptir. Şimdilerde, ortaya Nintendo 64 için geliştirilmiş fakat sonrasında Rare ekibinin iptal etmiş olduğu Dinosaur Planet ile ilgili bir şeyler çıktı ortaya. Dahası da, ortaya çıkan bu iptal edilen yapım, şu anda oynanabilir durumda.

Rare ekibinin iptal ettiği Dinosaur Planet, gün yüzüne çıktı

Rare, zamanında Dinosaur Planet’i durdurmuş ve ardından da Nintendo Gamecube için Star Fox Adventures adında çıkarmıştı. Tabii, birebir aynı değil, üzerine birçok şey ekleyerek ve geliştirilerek gerçekleştirilmiş bir adım bu. Siz de PC üzerinde eski oyunları oynamaktan haz alan ekiptenseniz, PC üzerinde emulator yazılımları aracılığıyla Dinosaur Planet oynamak mümkün. Yukarıda yer alan Twitter gönderisinde indirme bağlantısı bulunuyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.