Rare: “Sea of Thieves çok benzersiz bir video oyunu.”

Rare: “Sea of Thieves çok benzersiz bir video oyunu.”

Haksız değiller.

20 Mart 2018 tarihinde Windows 10 yüklü bilgisayarlar ve Xbox One ailesinde bulunan tüm konsollar için çıkışını gerçekleştirecek olan Sea of Thieves, şu an bizi oldukça heyecanlandıran oyunlardan bir tanesi. Bu oyun bizleri heyecanlandırıyor çünkü şu an piyasada bulunan birçok video oyunundan daha benzersiz bir yapıya sahip Sea of Thieves. Anlaşılan oyunun geliştirici ekibi olan Rare da bizimle aynı düşünüyor. Çünkü ekip, yaptıkları yeni bir açıklamada oyunlarının ne kadar benzersiz olduğundan ve oyun içindeki bazı farklı mekaniklerden bahsetti.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Sea of Thieves ve Rare

Sea of Thieves geliştiricileri, “Belki biraz yanlı olabilirim ama bana soracak olursanız piyasada Sea of Thieves benzeri bir oyun yok. Rare olarak daha önce hiç böyle bir oyun yapmamış olmamıza rağmen, bana soracak olursanız bu tip çevrim içi bir oyun her zaman benzersiz olacaktır. Bana soracak olursanız, ekimizdeki hiç kimse daha önce böyle bir video oyunu geliştirmedi ve bu sayede taze bir gözle oyunumuza bakabiliyoruz.” dedi.

Tabii geliştirici ekip, oyundaki seviyelendirme sistemi hakkında da konuştu. Ekip, “Sea of Thieves içerisinde oyuncular, güç seviyesine göre sınıflandırılıyor ama oyuncular, sunucularda herhangi bir güç sınıfındaki oyuncular ile eşleşebiliyor. Bunun ardındaki sebep ise, oyuncular bu oyunda birbirinden farklı seviyedeki insanlarla oynamak isteyecek. Oyuncular, oyunu oynarken, yanlarındaki oyuncunun başardığı şeyi başaramadığını bilecek ve o başarıya ulaşmak isteyecek. Jack Sparrow, Fountain of Youth haritasını bulduğu zaman tek başına gitmedi, yanında bir ekibe ihtiyacı vardı.” dedi.

Açıklamalar, “Oyuncular, Sea of Thieves oynarken korsan efsaneleri ile arkadaş olmak isteyecekler. Oyuncular, yanlarında bir efsane oyuncu yokken, efsane görevleri alamayacak, efsane mekanlara gidemeyecek. Oyun içerisindeki efsaneler, diğer efsaneler ile mi oynayacak? Yoksa efsaneler ile yeni oyuncuları birlikte mi göreceğiz? Bu soruların cevaplarını alabilmek için çok heyecanlanıyoruz.” şeklinde devam etti ve sonlandı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.