avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 14.07.2021

Ubisoft ekibi tarafından Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction için yepyeni bir fragman yayımlandı. Yayımlanan fragman, Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction ile oyuncuları mutlu etmeyi hedefleyen çapraz platform desteği üzerinde duruyor. Sizlerle, hemen aşağıda bahsini ettiğimiz videoyu paylaştık. Dilerseniz, öncelikle siz videoya göz gezdirin. Daha sonrasında da gerekli olan detaylardan bahsedelim.

Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction çapraz platform desteği ile geliyor

Yukarıda yer alan fragmanı izlediyseniz, bunun az çok ne demek olduğunu anlamışsınızdır. Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction, oyuncuların, oyunun çıkış yaptığı bütün platformlar arası oynayabilmesine imkan tanıyor. Dahası da, platformlar arası kaydetme ve platformlar arası ilerleme gibi özellikler de mevcut. Yani, bir platformda kaydettiğinizde, başka platformda kaldığınız yerden oyuna devam etme şansınız mevcut.

Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction, şu anki Tom Clancy’s Rainbow Six‘ten birkaç yıl sonrasında geçiyor. Oyuncular, yepyeni tür düşmanlara karşı kafa tutmaya çalışıyor. 3 oyunculuk PvE bir savaşta kendimizi buluyoruz. Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction oynarken, her şeyinizi riske atıyorsunuz demek yanlış olmaz. Ekibinizden bir kişi eğer operasyon esnasında düşerse, onu kurtarmaya gitmek de sizin elinizde. Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction, 16 Eylül 2021 tarihinde oyuncuların beğenisine çıkacak. PvE oynanışı ile öne çıkan Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction, sunmuş olduğu çapraz platformla da, her platformu seven oyuncuları birbirlerine bağlayacak gibi görünüyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.