Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Ferhat Can Koyuncu, Editör Yazım tarihi: 18.06.2021

Hatırlayacağınız üzere Ubisoft, E3 2019 konferansında bize Tom Clancy’s Rainbow Six Quarantine oyununu duyurmuştu. Korona virüs, pandemi, karantina gibi kelimelerin hayatımıza dahil olmasıyla ismi Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction olarak değiştirildi. Ubisoft ekibinin iki yıldır üzerinde çalıştığı oyun Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction çıkış tarihi ve 7 dakikalık oynanış videosu yayımlandı. Artık oyun hakkında elimizde daha detaylı bilgiler var.

Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction çıkış tarihi 16 Eylül 2021

Tom Clancy’s Rainbow Six serisindeki bir sonraki ana oyun olan Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyunundan tanıtılan taktik oyun öğelerini geliştirirken birçok heyecan verici yeni özellik sunuyor. Archæans olarak bilinen büyüyen bir uzaylı tehdidiyle yüzleşmek ve sonunda onu kontrol altına almak için çabalıyoruz. Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction, Ubisoft Montreal deneyimli bir deneyimli ekip tarafından yönetiliyor. Ekibin paylaştığı bilgilere göre oyunda oynayabileceğimiz kendine has yetenek ve teçhizat seti bulunan 18 operatör var. Her birinin farklı özellikleri olan bu oparatörleri Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyunundan tanıyacaksınız. her biri farklı zorluklar içeren toplam 12 harita ile eğlenceli eşli oynanış sunuyor.

Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction ön siparişe de açıldı. Fiyatı ise konsollar için 600 TL’den, PC için ise 269 TL’den başlıyor. Oyun tam çapraz oynama, çapraz kaydetme ile tüm dünya ile aynı anda piyasaya sürüleceğini duyurdu. Oyun 16 Eylül 2021 tarihinde Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4, Amazon Luna, Google Stadia, Windows PC için Ubisoft Store ve Epic Games Store ile Ubisoft abonelik hizmeti olan Ubisoft Uplay+ üzerinden oynayabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.