PUBG yeni bir güncelleme için sunucularını kapattı

PUBG yeni bir güncelleme için sunucularını kapattı

Yeni güncelleme ile birlikte önemli değişiklikler de yapılıyor.

Haberlerimize en sık konuk olan yapımlardan biri olan PUBG, bildiğiniz üzere sürekli olarak yeni içeriklere ve değişikliklere ev sahipliği yapıyor. Eğer PC platformu oyuncusuysanız, 8 Haziran 2018 tarihinde Türkiye saatleri ile saat 05:00’da başlayan bakım sebebiyle oyundan atılmış olabilirsiniz. Her ne kadar PC platformu oyuncuları bu bakımdan etkilenmiş olsa da, birtakım platformdaki oyuncular, oyun tecrübelerine kaldıkları yerden devam ediyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

PUBG yeni bir güncelleme için sunucularını kapattı

Xbox One ve mobil platformlardaki PUBG oyuncuları, bu bakımdan etkilenmedi

PUBG oyuncularını 3 saat civarında bir süre için oyundan uzak tutacak olan bakım, aslında bulunduğumuz hafta daha da erkenden gerçekleşecekti. Fakat, geliştirici ekip birtakım sebeplerden dolayı bu bakımı son dakikada erteleyecek, bulunduğumuz tarihe aldı. Oyun içerisinde önemli farklılıklar göreceğimiz iddia edildi. Yeni güncelleme ile birlikte molotof kokteyli gibi atılabilen silahlarda iyileştirmeler yapılıyor. Ayrıca, M24 silahının gücü azaltılıyor ve bakım paketleri yerine dünya üzerine yerleştiriliyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Molotof kokteyli konusunda yapılan iyileştirmeler, kullanış açısından daha avantajlı olabilmesi için etki alanını artırma yönünde. Aynı zamanda, duvarlar ve tahta yüzeylerde ateşin yayılması ve alev alan oyunculara verilen hasar da, yapılan değişiklikler arasında. Elbette yapılan değişiklikler sadece bu kadardan ibaret değil. Aynı zamanda, hemen aşağıda sizler için listelemiş olduğumuz değişiklikler de mevcut. PUBG geliştirici ekibi çalışıyor.

Yeni PUBG güncellemesi ile birlikte gelen değişiklikler

  • Karakter hareketi mantığını, kare açısından biraz artırıldı.
  • Bazı durumlarda doğal görünmeyen çimen rengi çözüldü.
  • Maç tekrarları ve ölüm kameralarında aralıklı olarak görünmez olan karakter sorunu düzeltildi.
  • Hile koruma sistemi güncelleştirildi.


PUBG  Satın al
   Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.