Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 05.06.2018

Battle Royale türünün başarılı örneklerinden biri olan PUBG, bildiğiniz üzere yeni bir haritayı daha oyunculara sunmak için hazırlanıyor. Sanhok ismi ile karşımıza çıkacak olan harita, bir süredir test aşamasındaydı. Normal şartlarda 4 Haziran 2018 tarihi ile birlikte sonra ermesi planlanan deneme sürecinin, PUBG Help isimli resmi Twitter profili aracılığıyla paylaşılan bir gönderi ile, bir süre daha uzatıldığı ve PC oyuncuların bu süre içerisinde denemeye devam edebileceği açıklandı.

PUBG için hazırlanan Sanhok haritası, bir süre daha test edilecek

Yeni PUBG haritası olan Sanhok, bir süre daha test sürecinde

Normal şartlarda, PUBG için çıkışını gerçekleştirmeye hazırlanan haritanın final test süreci, 4 Haziran 2018 tarihinde sona erecekti. Fakat, bir sebepten dolayı geliştirici ekip deneme sürecini 8 Haziran 2018 tarihine kadar uzatma kararı aldı. Hatta, final test sürecinin bitişi ile ilgili bir saat de verildi resmi olarak. Gönderide paylaşılan bilgilere göre, final test süreci Türkiye saatleri ile 14:00’da sona erecek. Yani, haritanın final test süreci 1 Haziran 2018 tarihinden 7 Haziran 2018 tarihine kadar sürmüş oldu.

Hemen aşağıda, PUBG Help isimli resmi Twitter profili aracılığıyla paylaşılmış olan duyuru gönderisini görebilirsiniz. Eğer şu anda Sanhok haritasını deniyorsanız siz de, oyunun geliştirici ekibinin sizlerin geri dönüşlerini beklemekte olduğunu da unutmayın. Bir hata, eksiklik veya benzeri bir durum ile karşılaştığınızda, geliştirici ekipleri bilgilendirmenizde fayda var. Bu sayede, karşımıza çıkacak olan haritada daha az hata ile karşılaşarak daha güzel bir oyun tecrübesi deneyimleyebiliriz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.