PUBG, Sanhok haritası ile haritaya özel eşya ve taşıt da getirecek

PUBG, Sanhok haritası ile haritaya özel eşya ve taşıt da getirecek

Şirin mi şirin bir kamyon, oyuna eklenen içerikler arasında yer alıyor.

Steam’deki oynayan sayısıyla ve pazardaki istatistikleriyle Battle Royale türünün en büyük isimlerinden biri olan PUBG, yeni haritasının yanında yeni eşyalar da getiriyor. Üstelik bu eşyalar, Sanhok için özel olacak. Keskin nişancı tüfekleri ve araçlar haritayla gelen içeriklerden sadece bazları. Geliştirici ekip, PUBG. Corp hem haritanın detaylarını hem de yeni ekipmanları gösteren videolar yayımladı. Ekip, bu gelişmelerin test sunucularına en kısa zaman içerisinde ekleneceğini de bildirdi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

PUBG, Sanhok haritası ile haritaya özel eşya ve taşıt da getirecek

PUBG, Sanhok haritası ile haritaya özel eşyalar da getirecek

Yeni eklenen ekipmanların başında, QBU adında bir silah geliyor. QBU, keskin nişancı tüfeği sınıfına giren yarı otomatik bir silah. 5.56mm’lik mermilere sahip olan silah, Sanhok haritası için Mini-14 yerine getirilmiş. Çünkü QBU, Mini-14’e nazaran her ateşlenmesinde daha yüksek hasar verme potansiyeline ve daha az tepmeye sahip. Ayrıca tipik bir askeri ateşli silahına nazaran da fazladan yirmi mermiye sahip.

Silahın istatistiklerini rakamsal olarak incelediğimizde ise gerçekten işlevsel bir keskin nişancı tüfeği ile karşılaştığımızı anlıyoruz. PUBG’nin resmi olarak yayınladığı videoda silah için hasar kaydı 48 olarak girilmiş. Ayrıca menziline baktığımız zaman 400 metre gibi geniş bir alanı taradığını görüyoruz. Tüfekle ateş etme hızınızda oldukça yüksek. Zira her bir sonraki atış için beklemeniz gereken süre sadece 0.1 saniye. Silahtaki mermilerin namludan çıkış hızı ise 990 m/s olarak belirtilmiş.

Yeni haritayla gelen tek şey bir keskin nişancı tüfeği değil. Rony marka kasalı, ufak bir kamyon da oyuna eklenenler arasında. Videoda da görebileceğiniz gibi oyuncular sadece koltuklara değil aynı zamanda kasaya da oturabiliyor. Görünüş olarak eski model Totoya Tacoma’lara benzediğini söylemek mümkün. Geliştirici ekip, bu aracın sadece Sanhok’ta sürülebilir olduğunu videonun açıklama kısmında tekrardan belirtme ihtiyacı duymuş.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR


PUBG  Satın al
   Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.