PlayerUnknown’s Battlegrounds için R45 Revolver da duyuruldu

PlayerUnknown’s Battlegrounds için R45 Revolver da duyuruldu

Açıklama ise NVIDIA ekibinden geldi.

NVIDIA, PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununda gelecek çöl haritası için özel yeni bir silah duyurusunu GeForce.com’da yaptı. Yeni R45 Revolver, altı atışlı bir revolver ve 45 ACP cephaneli yapıya uygun olarak bir hızlandırıcı ile birlikte geliyor. Red Dot Sight eklentisini de destekliyor. R45 Revolver, bu ayın sonlarına doğru, PUBG piyasaya sürüldüğünde oyuncularla buluşacak. Yeni R45 Revolver, bir World Spawn silahı olarak yalnızca yeni çöl haritasında, önüne geleni talan edecek. R45 Revolver, Erangel haritasında, artık çöl haritasında yer almayan R1895 Revolver silahının yerini alacak.

PUBG

Bildiğiniz üzere PUBG, NVIDIA ShadowPlay Highlights özelliğini destekleyen bir oyun ve bunun sayesinde R45 Revolver ile de yaptığınız tüm önemli anları, öldürümleri, kafadan vuruşları otomatik olarak bilgisayarınıza kaydetmeye devam edebiliyor olacaksınız.  Bunun yanı sıra, bir diğer NVIDIA’ya özel durum ise: 4K’da PUBG oynamak için bir GeForce GTX 1080 Ti GPU’ya ihtiyacın olunması. PlayerUnknown’s Battlegrounds, Steam’de rekor kıran anlık oyuncu sayısı ve 24 milyonun üzerinde satışı ile dünyanın en popüler bilgisayar oyunu olmaya devam ediyor. Bu ayın sonlarında PUBG’nin erken erişim dönemi sona erecek ve oyuna yeni bir çöl haritası, yeni yapılar eklenecek; aynı zamanda oyun daha bir sürü ekleme ve iyileştirmelerle gelecek.

PlayerUnknown’s Battlegrounds, oyunun sonunda hayatta kalmayı başarabilen tek bir oyuncunun kazanabildiği ve oyuncu topluluklarının görüşlerinin toplanarak ortaya çıkardığı bir oyundur. Tüm oyuncular oyuna eşit şartlarda, kelimenin tam manasıyla hiç bir şeyleri olmadan başlarlar; haritanın çeşitli yerlerinde bulunan silah & ekipman ve gereçleri toplayarak tek başlarına hayatta kalma mücadelesi verirler. UNREAL 4 Oyun Motoruna sahip, gerçekçi ve olağanüstü heyecanlı olan bu oyun, 8 kilometre karelik bir harita içerisinde oynanmaktadır.

ARMA Serisi, H1Z1 : King of the Kill gibi oyunların ve “Battle Royale” oyun türünün öncüsü olan, PlayerUnknown takma adıyla dünyaca üne sahip Brendan Greene, bu heyecan verici proje için Bluehole’un tecrübeli ekibiyle birlikte çalışmıştır. Bu sadece bir oyun değil: HAYATTA KALMA SAVAŞI!

1 kişiye çekiliş ile Star Wars Battlefront II (PlayStation 4) veriyoruz

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın