PlayStation 4 Pro konsolunun vereceği God of War desteği detaylandırıldı

PlayStation 4 Pro konsolunun vereceği God of War desteği detaylandırıldı

Ayrıca God of War: Day One Edition sürümünün kapak tasarımı da yayımlandı.

20 Nisan 2018 tarihinde PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro için piyasaya sürülecek olan God of War, geçtiğimiz gün özel bir PS4 Pro tasarımı ile karşımıza çıkmıştı. Sony, bu konsolun duyurusunu yaparken, duyurunun en altında PlayStation 4 Pro konsolunun vereceği God of War desteğinden de bahsetti. Sony ekibinden gelen açıklamalara göre bu oyun, bahsettiğimiz konsolda 2160p çözünürlükte çalışacak ve HDR desteği verecek. Tabii bu özelliklerden faydalanabilmeniz için 2160p ve HDR destekli bir televizyon veya monitöre de sahip olmanız gerekiyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

God of War PS4 Pro

Ne yazık ki Sony sadece bu kadar kısa bir açıklama yaptı. Açıkçası, birinci parti bir oyun için bize bu özellikler oldukça az geldi. Belki de ekibin aklında başka bir plan vardır, bilemiyoruz. Belki de ekip, bütün kaynaklarını God of War: Day One Edition sürümünün kapak tasarımını hazırlamak için uğraşmıştır. Bildiğiniz üzere, sınırlı sayıda üretilen God of War temalı PlayStation 4 Pro konsolunu satın alan oyunculara, oyunun Day One Edition hali, kutulu olarak verilecekti. İşte bugün, o kutunun tasarımı paylaşıldı ve oyunun bu tasarımı gerçekten çok hoş görünüyor. Açıkçası kıskandık. Eğer dilerseniz oyunun normal sürüm tasarımına yukarıdan, özel sürüm tasarımına da hemen aşağıdan göz atabilirsiniz.

PS4 Pro destekli God of War hakkında.

Olimpos Tanrıları’na duyduğu öfkeyi ardında bırakan Kratos, artık İskandinav tanrıları ve yaratıklarının diyarında yaşıyor. Kratos bu acımasız dünyada hayatta kalmak için savaşmalı ve oğluna da sadece hayatta kalmayı değil, aynı zamanda Sparta Hayaleti’nin yaptığı kanlı hataları tekrar etmemeyi de öğretmeli. God of War’un bu görkemli yeni hâli, ikonik serinin tüm niteliklerini taşıyor. Yani vahşi dövüş dinamiklerini, destansı baş düşman mücadelelerini ve nefes kesen boyutunu içinde barındırıyor ve bunları, Kratos’un dünyasını yeniden şekillendiren güçlü ve dokunaklı bir anlatıyla birleştiriyor.

God of War

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.