Sınırlı sayıda üretilecek olan God of War temalı PlayStation 4 Pro duyuruldu

Sınırlı sayıda üretilecek olan God of War temalı PlayStation 4 Pro duyuruldu

Eğer henüz PlayStation 4 Pro almadıysanız, kesinlikle bu konsolu beklemeniz gerekiyor.

Sony, yaptığı yeni bir resmi açıklama ile, sınırlı sayıda üretilecek olan yeni PlayStation 4 Pro konsollarını duyurdu. Bu konsollar oldukça özel çünkü kendileri özel bir God of War tasarımını üzerinde taşıyor. Leviathan Grey rengine sahip olan bu konsol, 1 TB boyutuna sahip ve oyun ile aynı anda, 20 Nisan 2018 tarihinde satışa çıkacak. PS4 Pro üzerindeki desen ise, Kratos karakterinin oyun içerisinde kullandığı balta ile aynı tasarıma sahip. Bu tasarım ile DualShock 4 cihazının da tasarımı birbirine uyuyor. Peki, tüm paketin içeriği bu kadar mı? Tabii ki değil!

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Sınırlı sayıda üretilecek olan God of War temalı PS4 Pro duyuruldu

Bize bu God of War temalı PS4 Pro konsolunu biri almalı…

Sony tarafından yapılan açıklamaların devamına göre bu konsol paketinin içerisinde God of War oyununun Day One Edition sürümü olacak. Bu oyun, kutulu olarak oyunculara verilecek, dijital kod olmayacak. Eğer bu paket hoşunuza gittiyse ama bir PS4 Pro almak istemiyorsanız, Sony ekibi ayrı olarak bu DualShock 4 cihazını da satacak. Ayrıca, God of War içeren normal PlayStation 4 paketleri de piyasaya sürülecek ama tabii bu paketteki konsollarda özel bir tasarım olmayacak. Bu tasarım sadece PlayStation 4 Pro konsolu için tasarlanmış gibi görünüyor.

Peki, bu tasarım tam olarak neyi ifade ediyor? God of War oyununun geliştiricisinin söylediğine göre, konsolun üzerindeki tasarım, baltanın yetenek ağacı. Bu yetenek ağacında yeni yetenekleri açtıkça, baltamız güçleniyor. PS4 Pro için hazırlanan bu tasarım da, bu güçlenmeyi gösteriyor. Son olarak, eğer dilerseniz bu konsolun görsellerine ve videosuna haberimizin içerisinden göz atabilirsiniz. Sony gerçekten güzel bir iş çıkartmış bu paket ve tasarım ile.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.