Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 24.09.2018

Bildiğiniz üzere, Marvel’s Spider Man’in PS Store üzerindeki fiyatına büyük bir zam gelmişti. 170 TL gibi büyük bir zam gören Marvel’s Spider Man’in standart sürümünün güncel fiyatı 469 TL. Fakat, bu zam sadece Marvel’s Spider Man’e vurmamış gibi görünüyor. Zira, Call of Duty Black Ops 4 isimli yapımın PS Store üzerindeki fiyat etiketi de güncellenmiş durumda. Güncellenen fiyatı da, en az Marvel’s Spider Man’inkisi kadar can yakacak seviyelerde. Dilerseniz, lafı daha fazla uzatmadan yeni Call of Duty Black Ops 4 fiyatlarından bahsedelim.

PS Store, Call of Duty Black Ops 4 ile de can yakıyor

PS Store, bugünlerde gerçekten çok fena can yakıyor. Zira, güncellenen Call of Duty Black Ops 4 dijital sürüm fiyatı, güncellenmeden önce 229 TL’ydi. Şimdi göz gezdirdiğimizde ise bu fiyat etiketinin 469 TL’ye fırlamış olduğunu görüyoruz. Yani, Call of Duty Black Ops 4 standart sürümünün dijital fiyatı, 240 TL’lik bir zam görerek, oyunun zamdan önceki fiyatının 2 katından da yükseklere çıkmayı başardı. Eğer sadece Call of Duty Black Ops 4’un standart sürümünün can yakıcı olduğunu düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz.

Call of Duty Black Ops 4’un standart sürümünün 240 TL’lik zam ile birlikte 229 TL’den 469 TL’ye fırladığından bahsetmiştik zaten sizlere. Peki, diğer sürümleri ne alemde dersiniz? Eğer olur da Call of Duty Black Ops 4 Digital Deluxe Sürüm satın almak isterseniz, 469 TL olan fiyatın 669 TL olduğunu göreceksiniz. Tabii, eğer işi daha da büyütüp Call of Duty Black Ops 4 Digital Deluxe Enhanced Sürüm satın almak isterseniz, 869 TL’lik fiyat etiketi ile kalp krizi geçirmeye hazır olabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.