Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 09.12.2020

Çok sevilen bir seri olan Prince of Persia için Prince of Persia The Sands of Time Remake duyurulmuştu, mutlaka bilen vardır. Bu haberimizde, Prince of Persia The Sands of Time Remake ile ilgili olarak sizlerle kötü bir haber paylaşacağız. 2020 yılı içerisinde gerçekleşen olaylardan dolayı Prince of Persia The Sands of Time Remake ertelendi. Ubisoft ekibinden bu konuda da gerekli açıklama geldi tabii ki.

Prince of Persia The Sands of Time Remake 2021’e ertelendi

Ubisoft ekibi tarafından Prince of Persia The Sands of Time Remake ertelenmesi konusunda, “Prens ve Farah’ın hikayesini 11. yüzyıl İran’ında yeniden anlatırken bu oyunu tekrar elinize alabileceğimiz için heyecanlıyız . Ancak 2020, başka hiçbir şeye benzemeyen bir yıl oldu. Bugün oyunu tamamlamak için daha fazla zamana ihtiyacımız olduğunu size bildirmemiz gerekiyor. Bu nedenle Prince of Persia: The Sands of Time Remake’in çıkış tarihi 18 Mart 2021’e taşındı. Beğendiğiniz bir oyunu sunmamızı sağlamak için bunun doğru karar olduğuna inanıyoruz.” şeklinde bir açıklama geldi.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.