Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 27.12.2022

Amazon Prime Gaming, abonelerine yılı bitirmelerine yardımcı olmak için 10 ücretsiz oyun veriyor. SNK kütüphanesinden çok sayıda oyun var. Dahası, daha önce duyurulan ücretsiz oyunlar arasında 2016'nın en büyük oyunlarından da var. Ancak bu oyunlar sadece sınırlı bir süre için ücretsiz olacak. 10 ücretsiz oyunu bugünden itibaren 3 Ocak'a kadar indirebilirsiniz.

Prime Gaming sadece 10 farklı oyunu ücretsiz olarak veriyor. Fakat, aslında bu promosyonun bir parçası olan 10'dan çok daha fazla oyun var. Bunun nedeni, oyunlardan biri olan ve 24 farklı oyun içeren SNK 40th Anniversary Collection. Bu şekilde bakmak isterseniz, Prime Gaming abonesiyseniz, bu oyunlar 1979'un Ozma Wars'una ve onu takip eden diğer birçok klasik oyuna kadar uzandığından, Aralık ayını bitirmek için bir ton oyun elde edersiniz.

Prime Gaming aboneleri için dağıtılan 10 ücretsiz oyun:

  1. Dishonored 2
  2. Metal Slug
  3. Metal Slug X
  4. Metal Slug 3
  5. Real Bout Fatal Fury
  6. The King of Fighters 2003
  7. The Last Blade
  8. The Last Blade 2
  9. Twinkle Star Sprites
  10. SNK 40th Anniversary Collection

 

Dishonored 2 bu oyunlar arasında daha da bir öne çıkıyor. Zira, Arkane Studios'un Dishonored'ının devamı niteliğindeki oyun, kurnazca öldürmeyi, sakatlayıcı yeteneklerle harmanlıyor. Siz de, şimdi bu oyunlara sahip olmaz için Prime Gaming abonesi olabilirsiniz. Zira, ücreti de 8 TL. Buradan Amazon Prime Gaming'e geçebilirsiniz. Ayrıca, Battlefield 4 PC için Amazon Prime üyelerine bedava gibi daha önce de haberlerimiz olmuştu. Yani, zaman zaman gerçekten efsaneler dağıtıyorlar.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.