Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Serhan Yılmaz, Editör Yazım tarihi: 03.06.2021

Serinin yeni oyununun çıkış tarihinin açıklanmasına kısa bir süre kala Battlefield 4 Amazon Prime üyeleri için bedava oldu. Electronic Arts daha önce oyunun çıkış tarihinin Haziran 2021 ayında açıklanacağını duyurmuştu. 1 Haziran 2021 tarihinde de Battlefield resmi Twitter hesabından yayımlanan video ile 9 Haziran 2021 Çarşamba günü olan kesin tarihi açıkladılar. Çıkış tarihi, Battlefield resmi YouTube hesabından, Türkiye saatleriyle 17.00’de açıklanacak.

Yeni oyunun çıkış tarihini açıklanmasına az bir süre kala Battlefield 4 bedava oldu

Amazon Prime üyesi olan oyuncular, Prime Gaming platformundan alabilecekleri kod ile Battlefield 4 oyununun standart sürümünü bedava indirebilecekler. Aldıkları kodu Origin platformunda ayrılan bölüme girerek oyuna erişim sağlayabilecekler. Kampanya 1 Haziran 2021 ile 20 Haziran 2021 tarihleri arasında geçerli olacak.

Electronic Arts, Battlefield serisinin yeni oyununun çıkış tarihinin açıklanmasına yaklaşılırken serinin diğer oyunları için çeşitli kampanyalar başlatmıştı. Daha önce Battlefield V, PlayStation 4 ve PlayStation 5 platformlarında PS Plus üyeleri için Mayıs 2021 ayı boyunca bedava sunulmuştu. Microsoft ise şu anda çeşitli Xbox platformlarında Battlefield 1, Battlefield 4 ve Battlefield V oyunlarının standart sürümlerine, bazı diğer sürümlerine ve çeşitli eklenti paketlerine %85’e varan indirimler uyguluyor.

Battlefield 4 China Rising eklenti paketi ise tamamen ücretsiz. Bu indirimlere Microsoft Games Store platformu üzerinden ulaşabilirsiniz. Electronic Arts bu kampanyalar ile hem çıkaracakları yeni oyunun çıkış tarihinin açıklanmasına az kalan sürede heyecanı artırıp hem de oyuncular için serininin eski oyunlarını daha uygun bir fiyata sunarak başarılı bir kazan kazan kampanyası yürütüyormuş gibi görünüyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.