Alışageldiğimiz bir Pokémon oyunu da yapım aşamasında

Alışageldiğimiz bir Pokémon oyunu da yapım aşamasında

2018 ve 2019 yıllarında ne gibi Pokémon oyunları ile karşılaşacağımızı da böylece öğrenmiş olduk.

Daha yeni muhteşem bir fragman ile birlikte duyurusu yapılmış olan Pokémon: Let’s Go, Pikachu! ve Pokémon: Let’s Go, Eevee!’den sonra, yapım aşamasında olan henüz resmi bir isme sahip olmayan başka bir Pokémon oyununun daha olduğu duyuruldu. Fakat, ne yazık ki konu hakkında çok fazla bir bilgi bulunmuyor. Paylaşılan bilgilerin serinin geliştiricisi olan Game Freak ekibinin önemli bir ismi olan Junichi Masuda paylaştı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Pokémon X ve Y ile Sun ve Moon benzeri bir RPG oyunu yapım aşamasında

Serinin hayranlarından biri olarak, Nintendo Switch için yolda olan oyunun tam olarak serinin ana ruhunu barındırmadığını söyleyebiliriz. En azından, fragmandan ve mobil platformdaki oyunu ile uyumundan böyle olduğu anlaşılabiliyor. Game Freak, bu durumun farkında olsa gerek ki, serinin ana ruhunu barındıran bir RPG oyununun daha yapım aşamasında olduğu duyurusunu yaptılar. Aynı zamanda, yapım aşamasında olan serinin isimsiz oyunu için bir tarih aralığı da belirtildi.

Junichi Masuda tarafından yapılan açıklamalara göre, henüz resmi bir isme sahip olamayan oyun veya muhtemelen yine en az 2 adet versiyon olacağı için oyunlar, 2019 yılının 2. yarısı içerisinde bizlerle buluşacak. Haberimize konuk olan bu önemli haberler ise, Tokyo’da düzenlenen Pokémon basın konferansı esnasında verildi. Açıkçasını sorarsanız, zaten Nintendo Switch için yolda olan oyunlar için bir hayli heyecanlanmıştık, şimdi ise bir de bu heyecanımıza isimsiz oyun da eklendi. Bu mutluluk nasıl tarif edilir, bilemiyoruz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın