Pokémon: Let’s Go, Pikachu! ve Pokémon: Let’s Go, Eevee! duyuruldu

Pokémon: Let’s Go, Pikachu! ve Pokémon: Let’s Go, Eevee! duyuruldu

Pokémon GO ile uyumluluk, oyun içi görüntüler ve en önemlisi, çıkış tarihi bilgileri verildi.

Hatırlarsanız, bir süre önce Nintendo ekibi, Nintendo Switch platformu için bir Pokémon oyunu yaptığını duyurmuştu. Duyurunun üzerinden bir hayli zaman geçmiş olmasına rağmen, bir türlü oyun ile ilgili daha fazla detaylı bilgi görememiştik. Aslında, geçtiğimiz haftalarda birkaç bilgi sızdırılmıştı ama bilgiler henüz resmi olarak paylaşılmamıştı. Şimdi ise, oyun içerisinden görüntülerin de bulunduğu çok güzel bir fragman ile birlikte, Pokémon: Let’s Go, Pikachu! ve Pokémon: Let’s Go, Eevee! duyuruldu.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Pokémon: Let's Go, Pikachu! ve Pokémon: Let's Go, Eevee! duyuruldu

Pokémon: Let’s Go, Pikachu! ve Let’s Go, Eevee! için çıkış tarihi de verildi

Bizlerle paylaşılan fragmanda, Nintendo Switch için çıkışını gerçekleştirmeye hazırlanan yapımın, Pokémon GO ile de uyum içerisinde olduğu bilgisi ağırlıklı olarak gösteriliyor. Bunun dışında, oyun içerisinde ne gibi sahnelerle karşılaşacağımız, oyunda bizi nasıl bir grafiğin beklediği ve ne gibi oynanış özelliklerine sahip olduğu konusunda da birtakım bilgiler veriyor. Açıkçasını sorarsanız, Pikachu, Charizard, Gengar gibi dostlarımızı pokétopu dışarısında görmek, bizleri fazlasıyla heyecanlandırdı bile.

Hemen aşağıda bulunan fragmandan da görülebildiği üzere, serinin mobil platformdaki oyunu ile Nintendo Switch için piyasaya sürülecek olan oyunlar arasında hediye alışverişi yapılabiliyor. Bu, gerçekten çok güzel bir özellik kesinlikle. Sonuçta, yıllardır o yollarda boş yere yürüyerek Pikachu avlamaya çalışmadık. Fragmanda belirtilen bilgilere göre, bizleri iyice heyecanlandıran yapım 16 Kasım 2018 tarihinde oyuncuların beğenisine sunulacak. Bakalım, ilerleyen günlerde ne gibi yeni bilgilerin duyurusu yapılacak?

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın